Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Igazából nem értem.

Figyelt kérdés

Az első szerelmem, akinek szintén én voltam az első,szakított velem már vagy fél éve.

Nagyon szerelmes volt belém, én is belé, de az első nagy vitánk után nagyon megváltozott minden. Annyira megbántottam(elismerem, tényleg bunkó voltam), hogy utána úgy érezte, nem szerelmes. Valamiért a fejébe vette, hogy nem érzi a szerelmet, de szerintem már ilyen rögeszmévé vált neki a végén, és szakított.

Saját magát sodorta rosszabb állapotba, mivel hergelte magát, hogy nem érez semmit.

Szakított, azóta nem keres.

Azért vagyok meglepődve, mert tudom, érzem, tapasztaltam, hogy nagyon szeretett, mindig nagyon hiányoztunk egymásnak, sajnos keveset tudtunk találkozni, és sok volt a probléma, de hogy lehet ilyen gyorsan kiszeretni valakiből?

Nem lehet, hogy nem is szeretett ki, csupán még tapasztalatlan, és megbántottam nagyon?

Mert azt mondta a végén, hogy még szeret és a vonzódást is érzi. Kötődött hozzám, de félt, hogy nem lesz újra olyan szerelmes, és emiatt nem is akart velem maradni. :S

Nincs azóta barátnője, egyedül van, általában nem mozdul ki.

Ha látom, iszonyatosan zavarban van. Annyira furcsán néz rám. (nem beszélem be magamnak, csak nem értem a dolgot, hiszen nem mert velem élőben szakítani)

Szerintetek megkereshetem, és megkérhetném, hogy próbáljuk meg újra?

Van esély rá, hogy azóta rájött, hogy hülyeséget csinált, és szeret még? Hogy gondol néha rám?

Egyébként 15 éves a fiú, én 16.

Nagyon szerelmesek voltunk. (mindig azt mondta, bár ne szeretne ennyire, akkor nem hiányoznék neki mindig annyira nagyon )


2011. júl. 19. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarna valamit, biztos megkeresett volna.
2011. júl. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen.

Vagy pedig nem mer.

2011. júl. 19. 22:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, keresett volna. Sőt, ha tényleg szeretett volna, akkor egy veszekedés miatt nem is hagyott volna el. Még fiatal, azt se tudja mi az a szerelem, lehet, hogy csak egy hirtelen fellángolás volt.
2011. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csokkentek az erzelmei veled kapcsolatban,de meg azert erez irantad szerelmet,csak bemeseli maganak hogy tudjon lemondani rolad.En azt mondom hogy keresd fel,kerj tole bocsanatot,majd beszelgess el vele,es probald megkerni hogy kezdjetek ujra .
2011. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
elozo valaszolo vagyok,amugy a fentieknek igazuk van ha tenyleg szeret ennyiert nem hagy el ...
2011. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Van olyan, hogy valaki megismeri egy rejtett tulajdonságodat, és egész egyszerűen kiábrándul belőled...
2011. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Előtte tényleg nagyon szerelmes volt.

Nem akarom itt bizonygatni, de ezt tudom sajnos.

De nagyon furcsa fiú, eléggé határoztalan, talán egy kicsit éretlen.

Köszönöm a válaszokat!

Csak az a szomorú, hogy a szakítás előtt néhány héttel még szenvedett, hogy nem tudunk találkozni, és mindig olyan szorosan ölelt, őszintén azt mondta: meghalnék érted, annyira szeretlek,

Valóban kiábrándult volna belőlem?

Tudok még valamit tenni?

Bármit megtennék érte, csak visszakapjam őt.

Azóta nincs barátnője.

És csak 15 éves.

2011. júl. 21. 22:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem mer,akkor pedig gyáva és még kisfiú...16évesen(mi más lenne)
2011. júl. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Bár ne lennék belé ennyire szerelmes.

Egész nap mindig ő jár a fejemben.

2011. júl. 21. 23:21
 10/11 anonim válasza:
szia:) szerintem tedd azt amit helyesnek látsz...szerintem szíved szerint beszélnél vele,vagy csak lerohannád és átölelnéd, mert annyira hiányzik..ha tényleg ennyire szerettétek/szeretitek(?) egymást ne hagyd futni..:) senki nem fogja ezt átélni rajtad kívül csak Te,ez a te életed és a te döntésed:) én ha magamból indulok ki,biztos beszélnék vele és bocsánatot kérnék mindenképp. csak mond el neki amit érzel:) remélem sikerül valahogy megoldanod:)!
2011. júl. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!