Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem már magam. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem már magam. Mit gondoltok erről az egészről? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy van pasim 8 hónapja. Irtózatosan szerelmes voltam belé, de annyi mindennel megbántott hogy egyszerűen teljesen elfordultam tőle. Nem érzem már azt az igazi nagy szerelmet, meg nem is nagyon szeretek vele lenni. Elviselem mondjuk azt. De már egyszer szakítottam vele, és akkor viszont nem bírtam nélküle. Sírva mentem hozzá vissza. Akkor most ezt mégis mire véljem?


Ha együtt vagyunk, nem érzek semmit már, nem hiányzik, meg satöbbi. De ha külön megyünk akkor nem bírom nélküle azt hiszem...


2010. ápr. 4. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Tipikusan mint unokatesóm és a pasija, nagyon sokszor szakítottak, olyan 7 éve jöttek össze és ezt játsszák, de unokatesóm végleg szakított vele egy ideje, mert ez nem jó.Ne hagyd elhúzódni a helyzetet, darabig biztosan rossz lesz, de hidd el muszáj lesz szakítani.

L18

2010. ápr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos, szerintem túlspirázod a dolgot kicsit. Te nem amiatt a fiú miatt sírsz , hanem a szerelem hiánya miatt sírsz, amit ha megtalálnál egy másik pasiban akkor megnyugodnál. De mivel ő számodra szerintem a mintakép, és mivel nincs jelenleg számodra más ezért csak vele tudod ezt elképzelni.

Magyarul te nem ezt a fiút szereted hanem azt az érzést amit régebben vele, mellette éltél át.

Vannak még pasik a földön , nyitott szemmel járj és ne zárkózz el a többi embertöl, ne legyél egy áthatolhatatlan fal.

2010. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Másodiknak nagyon igaza van, Te a szerelem hiányától félsz, meg az egyedülléttől. Megszoktad, hogy van valakid, és most félsz a változástól, esetleg attól, hogy találsz-e új párt, és mikor, és addig mi lesz, magányos leszel, stb.

Azt is elképzelhetőnek tartom, hogy a pasi is Rád van tapadva, nem akar elengedni, de nem szerelemből, hanem birtoklásvágyból. Ilyenkor persze az ember még gyengébb, és még többet árt magának, ha enged és visszafogadja.

Nagy csapda ez, én is átéltem! Légy erős, merj egy kicsit egyedül lenni! Hidd el, utána megkönnyebbülsz!

2010. ápr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne játszd ezt a se veled, se nélküled kapcsolatot. Inkább végleg szakíts, mert ebbe csak beleőrülsz. A szakítás után meg törekedj rá, hogy legyen társaságod, és akkor nem rajta fog járni az agyad.


üdv

2010. ápr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szakits és keres mást.
2010. ápr. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én 2.5 évig voltam együtt a pasimmal, a szüleim 1év után tudták meg a kapcsolatunkat.. és azután folyamatosan ez volt h szakítottunk összejöttünk... aztán végül csak szakítottunk, ha nem is véglegesen de egy jóidőre biztos...már több mint 3hónapja nem vagyunk együtt.. nekem van más akit szeretek, de attól az exemmel tartom a baráti viszonyt...

szval: szakíts vele, próbáld meg mással, ha nem megy htha visszafogad

2010. ápr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!