Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én nem értem. Erről mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem értem. Erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Van egy lány. Jártunk. Nem régiben szakítottunk, részben közös megegyezésre mert sokat veszekedtünk már, de én szeretnék még vele lenni de ő azt mondja h nem. Azt mondja h mikor nem vagyok vele hiányzom, de mikor vele vagyok akkor nem érzi amit kell. Viszont néha beszól olyanokat h most lekapna, meg állok a buszmegbe oda jön megölel meg megcsókol, odabujik mint ha együtt lennénk, meg ha elmegyek bulizni irni kell neki sms-t h kivel vagyok mit csinálok, meg még mindenkitől nagyon félt. Meg tudja nekem valaki magyarázni h miért? Vagy ebből msot mit szürjek le?
2010. szept. 20. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt beszéld meg vele.. Vagy csak szórakozik veled vagy ő sem tudja mit akar.. De mindenképp beszéljetek! De ne hagyd hogy bolondot csináljon belőled!! :)
2010. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudja miért csinálja. Azt mondja h rosszul esne neki h mással látna a csókokat meg a bujást nem tudja megmagyarázni.
2010. szept. 20. 21:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor már csak rajtad múlik, hogy te hogyan viszonyulsz ehhez a helyzethez ha zavar akkor mondd meg neki de ha szeretnél vele lenni azt is mondd meg. de ez így csak ideig-óráig húzható.. Ha nem tud dönteni akkor éreztesd vele, hogy elveszít és hidd el akkor nagyon gyorsan tudni fogja hogy mit akar.. ! ;)
2010. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudja mit akarok. Hogy éreztessem vele h elveszít? Ált a hangulatától függ h hogy viselkedik velem.
2010. szept. 20. 21:41
 5/9 anonim ***** válasza:

PL :Ne hagyd h megcsókoljon.. éreztesd vele, hogy ez a helyzet neked nem jó!! És nem viselkedhet veled és az érzéseiddel úgy ahogy épp a hangulata tartja! Légy egy kicsit büszkébb!! Ne érezze hogy kénye-kedve szerint rángathat..


(Én válaszoltam eddig végig :) remélem tudtam egy picit segíteni)

Sok sikert!! ;)

2010. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Majd alakul. Eddig nem is volt nagyon rossz kedvem emiatt de ma valahogy nagyon rámtört...
2010. szept. 20. 21:59
 7/9 anonim ***** válasza:

ne hagyd, hogy egy dróton rángasson.

mutasd meg mennyire nem jó ez így.

kötődik hozzád, az biztos, féltékeny is, stb.. csakhogy ez úgy nem működik, hogy gondol egyet, odamegy és megölel, megcsókol, majd rá 5 percre meg azt mondja nem akarja újrakezdeni. :S

2010. szept. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha sokat veszekedtetek akk az esze mondta azt h nem de a szive azt mondja h szeret.
2010. szept. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De azt is mondja h mikor vele van akkor nem érzi azt amit kell...
2010. szept. 20. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!