Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki szerint ő soha nem volt féltékeny. Tehát "ha menni akar had menjen" effektus sincs nála.


Vajon van ilyen ember? Ha igazán szerelmes vagyok van olyan, hogy nem vagyok féltékeny egy cseppet sem?


2011. okt. 17. 15:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Énse hittem,de van :)


Megtaláltam azt az embert,akiben megbizom,akiről tudom hogy sosem csalna meg.nulla félrékenység.


(pedig előtte hatalmas hisztit tudtam csapni féltékenység miatt,igaz,okom is volt rá az exekkel)


Ő más...ismerem annyira hogy sosem tenné meg,és ha mégis mást akar,akkor előtte véget vet a kapcsoaltunknak

2011. okt. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy ez zavarta az exeit is, amit meg is tudok érteni.
2011. okt. 17. 15:14
 3/18 anonim ***** válasza:

Ha okot adna rá, akkor féltékeny lennék, persze.

Tehát, ha flörtölne, meg bókolgatna a szemem előtt.

De nem teszi, úgyhogy nem vagyok az.

Az, meg, hogy a hátam mögött mit csinál, nem az én dolgom.

Remélhetőleg semmit.

Úgyhogy én sem vagyok féltékeny, nem is voltam.

Ha menni akar, úgyis elmegy.

Tehát ok nélkül én sem féltékenykedek.

Szerintem van ilyen.

2011. okt. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Oké, egynél. De nem 3-4 komolyabb kapcsolatnál. Soha?:)
2011. okt. 17. 15:15
 5/18 A kérdező kommentje:
Erről beszéltem, hogy még az egészséges féltékenység sincs meg.
2011. okt. 17. 15:17
 6/18 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Én nem voltam féltékeny.

Bár nem volt 3-4 komoly kapcsolatom, csak kettő.

De nem voltam féltékeny, és nem is vagyok.

Igaz, nem is adtak rá okot.

2011. okt. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"Az, meg, hogy a hátam mögött mit csinál, nem az én dolgom.

Remélhetőleg semmit. 2


Bocs az offért, de ez a nagy tévedés, hogyha "nem tudok róla, nem fáj".

Egyébként pedig igenis kell egy icipici féltékenység, mert ezzel érzed azt, hogy fontos neked, érdekel.

Én nem a beteges méretűről beszélek, hogy naponta 3szor kell kérdezni, "szeretsz-e?" meg nehogy elmenjen valahova a haverjaival egyedül, mert...

Hanem arról az érzésről, hogy elmegy a haverjaival, de indulás előtt hívjon fel, hogy most megy, minden oké---stb.

Ez nem is féltékenység, inkább féltés.

Egyébként pedig SENKIBEN sem szabad vakon megbízni, ez az élet egyik súlyos tapasztalata.

2011. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én ezt nehezen tudom elképzelni. Nekem több kapcsolatom is volt, ahol a féltékenység nagy úr volt. De a mostani párommal jól megvagyunk, alig vagyunk féltékenyek. De úgy gondolom, hogy egészséges féltékenység kell egy kapcsolatban, anélkül olyan mintha a testvéred lenne kb:S kell egy kis tűz bele:)
2011. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ez is olyan dolog, hogy kinek mi az ok. Amíg nekem ez másnak az...
2011. okt. 17. 15:20
 10/18 anonim ***** válasza:
Mondani mondta, sőt, fennen hangoztatta, de a tettei az ellenkezőjét bizonyították..
2011. okt. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!