Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki szerint ő soha nem volt féltékeny. Tehát "ha menni akar had menjen" effektus sincs nála.


Vajon van ilyen ember? Ha igazán szerelmes vagyok van olyan, hogy nem vagyok féltékeny egy cseppet sem?


2011. okt. 17. 15:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

De, mi van akkor, ha engem tényleg nem érdekel, hogy mit csinál a hátam mögött???

Nők között dolgozik, férfiből van, hát jó, hogy teszi s szépet, kávézgatnak, beszélgetnek, ez a természetes.

Nem csal meg, de, ha megcsalna, vagy meg akarna, akkor ugyan mit tudnék tenni?

Semmit!

Aki meg akar csalni, az úgyis meg fog.

Én azt gondolom, hogy a párom nem akar megcsalni, én se őt.

Mert szeretem, és érzem, hogy ő is szeret.

2011. okt. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Nők között dolgozik, férfiből van, hát jó, hogy teszi s szépet, kávézgatnak, beszélgetnek, ez a természetes. "


Hát akkor értem, neked ez az elfogadott dolog és már úgy vagy vele, ha menni akar hadd menjen.

Csak azt gondolom, hogy valahol ez nem irreális dolog.

Ezzel azt mondod, "tulképp mindegy mit csinál, flörtöl-e vagy már esetleg határvonalat is átlép, ha meg akar csalni-így is, úgy is megteszi!"

Sok csalódás van mögötted, vagy csak kevés tapasztalat?

Mert ha menne ("hadd menjen"), bezony a szíved 120 darabra törne ha Te meg szereted. Nemde?

Szóval , érted, hogy ez valahol ütközik...?!

2011. okt. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

De, ha menni akar, akkor úgyis elmegy!!!

Nem értitek?

Mit használ, ha én féltékeny vagyok?

Semmit!

Semmit a világon!

Az, hogy "teszi a szépet", abban, meg mi van?

Én is élvezem nőként, ha teszik a szépet a férfiak, pedig van párom, és évek óta ugyanaz.

Nem csalom meg, és ő sem.

Akkor mi van ebben rossz?

Ha meg menni akar, akkor menni fog.

Akkor is, ha hisztizek, akkor is, ha rátelefonálgatok, akkor is, ha számonkérem.

2011. okt. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Oké, rendben, elfogadható indokok, attól szép a világ, hogy nem mki egyformán gondolkodik dolgokról! :)
2011. okt. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hát, igen!

Hál' Istennek, hogy más is ilyen toleráns.

Én is azt gondolom, hogy mindenki úgy legyen boldog, ahogy neki a legjobb.

2011. okt. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

már ne is haragudjatok, de a 15.24-esnek igaza van (asszem jót írok)

aki meg akar csalni, az meg fog csalni. egy icipici flört pedig belefér. és meg is van mindenkinél,az, aki állítja, h annyi sincs, az hazudik.

most minek féltékenykedjek? én sem szoktam. annál taszítóbb dolog nincs egy nőben mikor jeleneteket rendez meg hisztis.

ha kedves vagyok és nyugodt, és mindent megpróbálok megadni, akkor van a legkevesebb oka megcsalni.

2011. okt. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Ha nem érzem, hogy félt (ahogy egy válaszadó írta) akkor nem érzem, hogy szeret.


Ez biztosan a kapcsolat rovására megy.

2011. okt. 17. 16:12
 18/18 Dottorre ***** válasza:
Midnen emberben van féltékenység, de nem mindenkiből tör ki. Én is például 100%ig elfojtom. Ettől függetlenül belül még féltékenyek vagyunk.
2011. okt. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!