Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kicsit tanácstalan vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kicsit tanácstalan vagyok, ti mit tennétek az én helyemben? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Na szval van egy fiú,aki nagyon bejön.tegnap találkoztunk először,de már egy fél éve ismerjük egymást facebook segítségével,és többször is járni akartunk,csak mindig volt az egyikőnknek valakije..És tegnapra megbeszéltünk egy talit,volt csók többször is.holnap szintén bejön hozzám,és tanácsokat szeretnék kérni,hogy mivel nemtudnám elszúrni a dolgot,illetve,hogy mit csináljak a fiuval,ami számára izgató lehet.?(Volt már több barátom is,de ő különleges,és aztszeretném,ha vele minden rendesen működne.:)
2011. júl. 19. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
gyakorold a legősibb mesterség fogásait rajta,az biztos az ágyhoz szögezi egy időre
2011. júl. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az egész tele van logikai buktatókkal. Ha hónapok óta akartok járni csak mindig volt valaki más akkor igazán nem is akartatok járni mert különben szakított volna a másikkal. Ha meg járni akartatok mégis akkor meg csak szimplán kecik vagytok akik a másikat annyira sem tisztelik hogy szakítsanak vele hogyha már más után vágynak.

Konklúzió: Fogadd meztelenül és qúrjatok egy jót...

2011. júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért volt a dolog,mert amikor először "összehozott" minket a sors,akkor már neki volt barátnője,és mondta,hogy szakít vele,de huzta a dolgot,és közben nekem lett barátom.mikormár 3 hete jártunk azzal a barátommal,akkor ujra elkezdtünk beszélgetni ezzel fiu,akivel most vagyok,és szakítottam a fiuval,már ugyvolt hogy végre összejövünk,aztán megint másként alakultak a dolgok..:S de most szerencsére minden jó..csak azt nem tudom,hogy hogyan ne rontsam el.:)magamat fogom adni.:)
2011. júl. 19. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem halva született ez a kapcsolat(De ne legyen igazam!)

Nem sok jót ígér a jövőre nézve hogy mindketten valaki mellett akartatok már járni a másikkal. Előbb utóbb valamelyikőtöknél képbe kerül valaki más.

2011. júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!