Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogom ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. 13 éves vagyok és másfél éve van/volt... egy 17éves barátom de öngyilkos lett tegnap éjszaka.. miattam.. mert szakítottam vele.. mivel már nem szeretem..

Hogy dolgozzam fel a halálát? NEM KAMU :S SEGÍTSETEK :(


2011. júl. 19. 15:27
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
köszönöm aki normálisan válaszolt... az apukája már nem él.. az anyukája meg igen..engem..
2011. júl. 19. 15:37
 12/30 anonim ***** válasza:

Talán nem itt, vadidegenektől kellene segítséget kérned, hanem a családodtól, szeretteidtől, akik valóban tisztában vannak a körülményekkel.

Amúgy továbbra is az a véleményem h nem kéne ilyeneket kitalációból kiírkálni...

2011. júl. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Apám ver

Anyám alkoholista

Nővérem elköltözött itthonról

Talán a 9éves hugommal beszéljem meg?

2011. júl. 19. 15:41
 14/30 anonim ***** válasza:
magadnak főzöl?
2011. júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Katiecatie ***** válasza:

sajnálom:(

de te jól döntöttél ez a lényeg, a fiú meg labilis volt.

2011. júl. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
mamám segít nekünk..
2011. júl. 19. 15:42
 17/30 A kérdező kommentje:
15:42 köszönöm..:(
2011. júl. 19. 15:43
 18/30 anonim ***** válasza:

Első vagyok, és aki mondta, hogy egy paraszt vagyok, annak üzenem, hogy köszönöm! :D


Amúgy szerintem beszélj az anyjával, hogy tényleg nem te tehetsz róla, mert ha volt előtted kapcsolata, akkor is szakítottak, és akkor is élt. Nem tudom, érted-e, hogy mire gondolok. :D

2011. júl. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Smartguy86 ***** válasza:

Figyelj! Az öngyilkosság nagyon-nagyon önző dolog. Egyrészt azért, mert csak magára figyel, csak a saját céljaira, másrészt nem vette figyelembe azt, hogy ez hogy érint majd téged és az ő személyes szeretteit. Az öngyilkosság elmebetegség, nem pedig végelkeseredés, ahogy sokan hiszik. A természetes élni akarás blokkolása. BETEGSÉG! Nem te tehetsz róla. Neked pont annyi jogod volt szakítani, mint amennyi neki lett volna. Mindketten emberek vagytok, azonos szinten. Ha nem állsz ki magadért, akkor megalázod magadat. Ezt nem tehetted volna! És ne is tedd soha!!!!!


A korkülönbség elég nagy, szerintem te még gyerek vagy, ő meg már felnőtt volt. Legközelebb ne járj ilyen idős fiúval! Tudom, nehéz ilyen családi háttérrel megtalálni a megfelelő fiúkat (apukád miatt), de próbálj meg rendes férfimintát találni magadnak. Anyukádat meg vedd rá, hogy váljon el!!! Minél előbb!!! Ez nagyon fontos! Neki már csak az segít!

2011. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
De miért vagytok ilyen hiszékenyek, Istenem... csak én látom, hogy hatalmas kamu? A családi kapcsolatai is :D
2011. júl. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!