Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mit lehet csinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet csinálni még? Nem hagyom el sosem.

Figyelt kérdés

Nem tudom hol kezdjem :/ Azt se tudom mit tegyek. Előszőr is a legfontosabb NAGYON SZERETEM a legédesebb lányt a földön. Sosem mondthattam el másról, hogy úgy érzem megtaláltam a másik felem. Ezt éreztem nála mikor sokat voltam vele. Mondtam neki személyesen. Na és feltett egy kérdést hogy én mondtam neki hogy nem szeretem meg hogy neki fáj hogy mással álmodok de nem én irányitom azt. Meg hogy nem szeretem az nem igaz, egyszerűen csak féltem , féltékenységből mondtam. Hülye voltam az oké, erről tudok. Viszont nem akarom elveszíteni, ezek a hülyék akik oda írtak neki, olyat írnak hogy haggyon el:/:( Hát félelmemben már azt se tudom mit csináljak. Próbálok megnyugodni, remélve hogy nem hallgat rájuk, de nem tudok:/ NAGYON szeretem, mindent megadok neki. Mit csináljak? Azt írták neki ott, hogy én kihasználom de mivel? Sosem használnám őt ki. Tiszta szívemből szeretem őt és megvédem. Sosem csalt meg, én se őt. És imádom, egyszerűen odavagyok érte, nem kell más sosem. Mit tegyek? Kell nekem ez a lány egész életemben. Mással álmodtam hogy rámmásznak, erre azt hiszi hogy más kell nekem...ellöktem mindenkit aki álmomban rám mászott. Én őt karom mit csináljak hogy higgyen nekem? Félek hogy elhaggy:( Ő az életem.

18/L


2011. júl. 18. 19:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
24%
Utolsó hova tévedtél? Elöször azt hittem, hogy a jobbik helyre rakja a kérdezőt és a párját.
2011. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%
Valaki mondja már meg mi a francról van szó, könyörgöm.
2011. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem az utolsó, hanem a 20:01-es. De ez kezd egy vicc lenni, mindenki másról írogat.
2011. júl. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Na, jó, léptem le, ennyi h.lyét egy rakáson.52-es, veled mi van?Megsütött a nap?
2011. júl. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ki a fene azaz 55%-os?:O(a barátnő)
2011. júl. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis esze akkor keres egy normális csávót, nem egy kis hülyegyereket, aki azt se tudja, h mit akar, mint te...
2011. júl. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Mondd meg neki,hogy miért mondtad azt,hogy mással álmodsz,és hogy nem szereted már..ha ő is annyira szeret,mint te őt,akkor meg fogja bocsájtani,de csak akkor,ha a színtiszta igazságot mondod!
2011. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem én irányitom az álmaim. És ott is ellököm azokat akik ámmernek mászni. És szeretem őt jobb ha ti is abba haggytáok. Csak nyugtatást akartam, mert féel hogy a ti hülyeségeitektől, el fog hagyni mert hallgat rátok, de ő nem hülye. Tudja hogy szeretem.
2011. júl. 18. 20:14
 19/20 anonim ***** válasza:
Ja, látom, azért sírsz itt.
2011. júl. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

No akkor utoljára és akkor aztán nem érdekel a kínod.


Kérdező! Végig úgy tetted fel a kérdést, hogy csak a barátnőd vagy nemtudomkicsodád kérdésével együtt lehetne értelmezni, és fingom sincs hogy miről beszélsz. Gondolom nem vagyok vele egyedül. Milyen álmok, vagy mi van??


Ha egyáltalán érdekel ki mit válaszol, akkor légyszíves mondjad meg, hogy a barátnőd melyik kérdésben panaszkodott, hol van a történet másik fele??

Ha meg nem, akkor ajánlok valami blogszolgáltatót a szenvedéshez.

2011. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!