Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szóval az a gondom hogy szerelmes vagyok egy pasiba de neki van barátnője. kb fél éve én meg már 3éve szeretem a fiút.

Mit tegyek hogy közelebb férkőzhessek de közbe meg ne is szakitsam szét a barátnőétől. De nagyon nagyon szeretem a Jenőt és látom rajta hogy ő is bir mert sokszor kacsingat meg ilyenek..Mit tegyek??? Még verseket is irok róla.:')


2011. szept. 15. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát bocs de én inkább a barátnőmet tartom meg.
2011. szept. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 greeen ***** válasza:
100%
Kefélj vele Margit!
2011. szept. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szóval bír téged,mert kacsintgat,és ez elég neked,hogy megadja a kezdő lökést a közeledéshez.

Szerinted a barátnőjével mit csinál?Rá is csak kacsintgat?

Gondolkozz már egy kicsit!


Egyébként meg lehet,hogy unalmas már,de ha tényleg szereted,akkor elengeded.


Miért akarsz közelebb férkőzni?Ha szereted,akkor bizonyára ismered már eléggé,és beszélgetni is szoktál vele...ha nem,akkor nem lehetsz szerelmes.

2011. szept. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
az "Indul a bakterház" című komoly dokumentum filmben részletesen elmondják hogy kell babona madzagot csinálni. Csinálj te is egyet és használd
2011. szept. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 napietus ***** válasza:
ne haragudj, de szerintem ha komolyan akart volna Tőled valamit, akkor már közeledett volna feléd. egy kacsintás, az mi? flörtnek is gyenge...
2011. szept. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 greeen ***** válasza:
100%
nyomasd ide az egyik versedet!Lehet kicsit bepárásodik tőle a napszemcsim!
2011. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

http://www.youtube.com/watch?v=eSdWC1pJ_Bs


tom nem ide tartozik de ennek a számnak mi a címe?

2011. szept. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
SZILVÁSBUKTÁT! mert azt szeretem!
2011. szept. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fúúúj drogos disco zene am ez a címe: Melody Le írják ott alul!
2011. szept. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Rád lehet, hogy kacsingat, a barátnőjének meg a szájába mászik. Szerintem, ha ugyanúgy szeretne, mint te őt, megtenné a kezdőlépést, vagy legalábbis elhagyná a barátnőjét, hogy veled lehessen. Amíg nem teszi ezek közül valamelyiket, addig csak haver vagy.
2011. szept. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!