Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mit lehet csinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet csinálni még? Nem hagyom el sosem.

Figyelt kérdés

Nem tudom hol kezdjem :/ Azt se tudom mit tegyek. Előszőr is a legfontosabb NAGYON SZERETEM a legédesebb lányt a földön. Sosem mondthattam el másról, hogy úgy érzem megtaláltam a másik felem. Ezt éreztem nála mikor sokat voltam vele. Mondtam neki személyesen. Na és feltett egy kérdést hogy én mondtam neki hogy nem szeretem meg hogy neki fáj hogy mással álmodok de nem én irányitom azt. Meg hogy nem szeretem az nem igaz, egyszerűen csak féltem , féltékenységből mondtam. Hülye voltam az oké, erről tudok. Viszont nem akarom elveszíteni, ezek a hülyék akik oda írtak neki, olyat írnak hogy haggyon el:/:( Hát félelmemben már azt se tudom mit csináljak. Próbálok megnyugodni, remélve hogy nem hallgat rájuk, de nem tudok:/ NAGYON szeretem, mindent megadok neki. Mit csináljak? Azt írták neki ott, hogy én kihasználom de mivel? Sosem használnám őt ki. Tiszta szívemből szeretem őt és megvédem. Sosem csalt meg, én se őt. És imádom, egyszerűen odavagyok érte, nem kell más sosem. Mit tegyek? Kell nekem ez a lány egész életemben. Mással álmodtam hogy rámmásznak, erre azt hiszi hogy más kell nekem...ellöktem mindenkit aki álmomban rám mászott. Én őt karom mit csináljak hogy higgyen nekem? Félek hogy elhaggy:( Ő az életem.

18/L


2011. júl. 18. 19:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Ti betegek vagytok, a barátnőd teljesen máshogy állított be.
2011. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Most ti leszbik vagytok?
2011. júl. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Egy gyökér vagy, össze-vissza írsz minden ökörséget!


Akit szeretünk annak nem mondunk olyanokat, h mással álmodok, meg nem szeretlek, csak hogy bántsam!


Akit szeretek azt nem bántom!

Most meg esküdözöl itt égre- földre, hogy hogy szereted, meg örökre vele akarsz lenni...

Beparáztál, h kidobott, de jól is tette!

2011. júl. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
Bocsi kérdező, első voltam, írogatok, de nem olvasok.
2011. júl. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
betegek vagytok,minden értelemben:(
2011. júl. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
izé, mi van? melyik a másik kérdés linkje?
2011. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

nem vagy 100-as

napok óta itt szenvedtek a barátnőddel

msn-en tárgyaljátok meg, ha nem sikerül akkor felejtsétek el egymást

2011. júl. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem az a lényeg az eredményben, hogy csak a Jobbikos jelölt tudna rendet tenni. Sokkal inkább az a fontos, hogy ott, ahol a cigányok megkeserítik az emberek életét, ott az emberek - jobb híján - a szélsőségesnek mondott oldalra tudnak csak támaszkodni. Arra az oldalra, amelyik ha meglehetősen furcsa eszközökkel is, de ki meri mondani a problémát, beszélni mer róla, felhívja rá a figyelmet, megoldásokat kínál, amiket aztán lehurrognak, mert valóban radikális megoldások - de idővel csak mégradikálisabb megoldások maradnak.
2011. júl. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
Mi van???
2011. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol kezdjem :/ Azt se tudom mit tegyek. Előszőr is a legfontosabb NAGYON SZERETEM a legédesebb lányt a földön. Sosem mondthattam el másról, hogy úgy érzem megtaláltam a másik felem. Ezt éreztem nála mikor sokat voltam vele. Mondtam neki személyesen. Na és feltett egy kérdést hogy én mondtam neki hogy nem szeretem meg hogy neki fáj hogy mással álmodok de nem én irányitom azt. Meg hogy nem szeretem az nem igaz, egyszerűen csak féltem , féltékenységből mondtam. Hülye voltam az oké, erről tudok. Viszont nem akarom elveszíteni, ezek a hülyék akik oda írtak neki, olyat írnak hogy haggyon el:/:( Hát félelmemben már azt se tudom mit csináljak. Próbálok megnyugodni, remélve hogy nem hallgat rájuk, de nem tudok:/ NAGYON szeretem, mindent megadok neki. Mit csináljak? Azt írták neki ott, hogy én kihasználom de mivel? Sosem használnám őt ki. Tiszta szívemből szeretem őt és megvédem. Sosem csalt meg, én se őt. És imádom, egyszerűen odavagyok érte, nem kell más sosem. Mit tegyek? Kell nekem ez a lány egész életemben. Mással álmodtam hogy rámmásznak, erre azt hiszi hogy más kell nekem...ellöktem mindenkit aki álmomban rám mászott. Én őt karom mit csináljak hogy higgyen nekem? Félek hogy elhaggy:( Ő az életem.
2011. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!