Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyok a hangulatingadozásai!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyok a hangulatingadozásai! Miért?

Figyelt kérdés
Van, hogy tök kedves velem és nagyon jól elvagyunk, de van, hogy nem beszél velem, nem ér hozzám és ha kérdezek tőle valamit akkor: "nemtom...jah". Meg nem akar átjönni hozzám este, mert, hogy alszik.... De azt mondja velem akar maradni és nagyon szeret. Miért csinálja ezt?
2011. júl. 18. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Fog.gátlótól, ha pasi akkor meg azért. XD
2011. júl. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Janee_ka ***** válasza:

Mert unja az érzéki szexet valami vadot akar.

És Csinálj neki szilvásbuktát mert az szereted!

2011. júl. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Smartguy86 ***** válasza:
Vagy depresszióra hajlamos, nincs megelégedve magával, hullámzik a hangulata, mert ö sem hiszi el, hogy lehet boldog. Téged pedig nem szeret, hanem csak támaszkodik rád érzelmileg, függ tőled! Nem akar sem magányos lenni, sem boldog. Szerintem beszélgess el vele erről, mert egy depresszióssal együtt élni lehetetlen...
2011. júl. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Érzéki szex?:D Benne vagyok bármibe és mindig alakítunk.
2011. júl. 18. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ilyen a csávó. Nekem is szoktak lenni ilyenek. Nem minden nap érzem az áldást az Úrtól, sokszor szürkék a napjaim... De bármennyire is lehangolt, legyél mindig vidám mellette és nyújts neki támaszt, tedd boldoggá azzal, hogy mindig boldog vagy mellette, bármilyen nehéz is! Ezzel talán hosszú idő után kitudod rángatni ebből az ingadozásból.
2011. júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!