Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem ezt a volt pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt a volt pasim iránt?

Figyelt kérdés

facebookon megismertem egy srácot,bár nem is ismerkedtünk,csak közölte hogy járni akar.

és találkoztunk,és 4 nap múlva szakitottam vele.

és nem tudom miért,nem csinált semmi rosszat,de valamiért mégis amióta szakitottam vele,gyűlölök vele még csak facebookon is beszélgetni,egyszerüen taszít,le tiltottam hogy ne kelljen vele beszélnem meg semmi.

és ezt akkor is éreztem amíg még "jártunk"

szerintetek lehet hogy azért érezhettem/érzem ezt,mert nyomulós,hogy nem is ismer és ír egy ilyen üzenetet,,meg mert az a tipikus Túlságosan is,már idegesitően kedves-gyerek volt?

de amúgy tényleg,nem tudom miért,de egyszerüen annyira ki nem állhatom az ilyen embereket,hogy látszik rajtuk hogy van egy csomó gondjuk,de még játszák ezt a mindig kedves,mindig jó kedvű emberkét,és folyton ilyen tök unalmas dolgokról beszélnek,hogy mivolt amíg általánosba járt,meg hogy a biciklije így meg úgy elcsesződött,meg hogy ő így meg úgy utálja az egyik nagyon jó barátomat ... meg még sorolhatnám..

egyszerüen idegesitett.

miért van ez?

13L


2011. júl. 18. 15:20
 1/5 A kérdező kommentje:

bocsi elfelejtettem odaírni

szóval írt egy üzenetet amiben ez állt:

NAGYON SZERETLEK?MINDENNÉL JOBBAN?TE VAGY A HERCEGNŐM

meg írt mmmég egy csomó nyálas dolgot,amiket nincs kedvem leírni,de nem is lényeges,mert a lényeg az itt van :DD

2011. júl. 18. 15:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert csúnya a srác. Egyébként 13 évesen még nem a pasizáson kéne h járjon az eszed.
2011. júl. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

akor min?

már nem azért de ezt mindig is megakartam kérdezni :P

most komolyan,nyárisünet van,nem kell semmit tanulni,akkor az miérrt fáj ha pasizok??

meg amúgy attól még hogy 13 éves vagyok még lehetek szerelmes (bár belé nem voltam)

egyébként nem mondom hogy egy adonisz volt,de én ezeket simán elnéztem volna neki,ha nem lett volna olyan kib@szottul unalmas,ezt utálom az unalmas emberekben,hogy mindig ugyanarról a dologról rizsáznak,előre betanult szövegecskéik vannak,amiről aztán oktathatják a népet,közbe semmi értelme nincs,mert unalmasak,és még úgy is jobban szórakoztam,ha itthon maradtam egész nap gépezni amig nem fájt már a fejem,mintohgy vele legyek,mert egyszerüen annyiraaaaaa UNALMAS volt ...

2011. júl. 18. 15:38
 4/5 anonim válasza:
Azért ne a pasizáson járjon az eszed 13 évesen, mert még GYEREK vagy! Hagyd ezt még pár évig és élvezd ki, hogy nincsenek problémáid az életben, csak iskolába járni és eldönteni, hogy reggel mit vegyél fel!
2011. júl. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jó mondjuk olyan szar látni hogy az összes osztálytársamnak,barátnőmnek van pasija,én meg tök ronda vagyok ezért örülök ha legalább rámnéz egy srác :(
2011. júl. 18. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!