Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim vad szexet szeretne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim vad szexet szeretne, olyat amiben "úgy érzem majd mintha megerőszakolna". Szerintetek engedjem neki? Ki csinált már ilyet, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szal úgy gondolná, hogy lekötöz és jó erősen, úgy hogy fájjon megdug, hátra is hasra is dob, minden érzékenység nélkül, csak vad szex..

ez most tényleg komoly, és tényleg szeretném tudni a tapasztalatokat, szal lécci ne oltogassatok..:)


2010. szept. 1. 17:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen egy párszor, kötözés nélkül, egyegy jobbfajta veszekedés után...:)
2010. szept. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
és jó volt? élvezted?
2010. szept. 1. 17:08
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
ezt most mi döntsük el?
2010. szept. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt és sikeres...kibékültünk, a végén kinyögte, hogy nekem volt igazam. :)
2010. szept. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell érezni, hogy lenne-e ilyesmihez kedved, vagy egyeltalán izgat-e ez a téma?! Nekem tetszene, bár még nem csináltuk. Sajnos nincs olyan hely, ahol ezt megtehetnénk, mert azért ezt nem lehet néma csendben csinálni.

Ha hajlasz rá, hogy kipróbáld, beszéljétek meg, hogy ha mégsem tetszik a dolog neked, akkor nyugodtan szólhass neki, hogy álljon le.

2010. szept. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

én egy csajjal képes lennék ilyenre :D de azzal akit szeretek nem tenném meg !! :S

17/f

2010. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor engedd, ha te is akarod. Csak vigyázz, nehogy rászokjon!
2010. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam csinálni néha így, nekem nagyon bejön, bilincset is használunk. Persze azért nekem fontos, hogy ne nagyon durván csinálja, tehát legyen félórával később is kedvem újra szexelni, szóval ha már igazán kellemetlen és túlságosan fáj, lightosabbra is lehet venni a figurát. Az a fontos, hogy olyan legyen a párod, akiben megbízol, és abba tudja hagyni, ha már Te azt akarod. 24N
2010. szept. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírnám elviselni, hogy engem kikötözzön, bár az, hogy durván jó erősen megdugna az jöhet. Báár én jobban szeretnék a barátommal durvulni én kötném ki és én dugnám meg keményen. :) 24/L
2010. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
kikötözés oké, kicsit vadabul oké. DE: 1) ne fájjon! 2) mi mindig kitalálunk egy szót, amit ha az egyikünk kimond, akkor átváltunk normál szexbe, vagy leállunk. És nyilván a bizalom alap, hogyha ezt a szót kimondom, akkor ő tényleg leáll.
2010. szept. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!