Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim vad szexet szeretne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim vad szexet szeretne, olyat amiben "úgy érzem majd mintha megerőszakolna". Szerintetek engedjem neki? Ki csinált már ilyet, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szal úgy gondolná, hogy lekötöz és jó erősen, úgy hogy fájjon megdug, hátra is hasra is dob, minden érzékenység nélkül, csak vad szex..

ez most tényleg komoly, és tényleg szeretném tudni a tapasztalatokat, szal lécci ne oltogassatok..:)


2010. szept. 1. 17:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én ezt imááááádom! Amúgy utolsó hozzászólónál van a pont. Ha ilyesmibe kezdesz, akkor jó, ha van egy jelszó, aminek a kimondására leálltok a durvulással. Amúgy tőled függ,hogy élveznéd-e. Én például imádom, mert baromira felizgat, hogy ki vagyok neki szolgáltatva. Amúgy is azt kedvelem, ha többnyire a pasi az irányító, meg ha durva "normál" szinten. Lehet, hogy perverz vagyok? Amúgy a 17 éves, fiú hozzászóló hozzászólására reagálva, én meg pl. csak olyannal tudok ilyet megtenni, akit szeretek. Mostani párom ilyen. Volt, hogy "extrémebb" vagy inkább kevésbé megszokott dolgot kértem tőle, és bár kicsit meglepődött, de örült neki, és mindketten jól éreztük magunkat. A lényeg az, hogy mindent szabad, ami mindkettőtöknek jó. Én pl. a mostani párom mellett fedeztem fel igazán a "rosszkislányos oldalamat". :-)
2010. szept. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Megint én. Ja, és én azt is szeretem, ha fáj. Persze csak úgymond "normális" szinten. Azért nem verjük kékre-zöldre egymást. :-)
2010. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
27%
Sose engedném meg!Idióta aki ilyet kitalál!Menjen az állatkertbe elefántot nézni!:)))
2010. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

am én úgy értettem pl egy jó nővel belemennék az erőszakos sex-be csak úgy egy éjszakásra..

de akit igazából szeretek imádok azzal nem tennék ilyet és nem is kérném ilyenre

2010. szept. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ja 17/f voltam
2010. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a jó tanácsokat, a jelszavasat külön megfogadom és akkor azt hiszem bele is vágunk a barátommal :)) köszi:)
2010. szept. 1. 20:41
 17/17 anonim ***** válasza:

18:22-re: nem, nem idióta! Miért lenne az? Az, hogy te nem szereted, még nem jelenti azt, hogy másnak nem jön be. Tudod,ami mindkét félnek jó, azt szabad. Ne ítélkezz, mert mindenki maga tudja, mi a jó neki.

Neked hogy esne, ha valaki rád mondaná ugyanezt, pont azért, mert te meg nem szereted?

Kedves kérdező, érezzétek jól magatokat, és vigyázzatok egymásra. Egy jó kis vad szeretkezéskor bizony könnyű egy-két sérülést beszerezni. Nem azért, mert a másik bánt vagy ilyesmi, hanem mert belemelegedsz, elkap a hév stb. Velem is történt már ilyen. :-)

2010. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!