Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 33/171/66 jó megjelenésű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 33/171/66 jó megjelenésű, lakással, autoval rendelkező srácnak mit kellene tenni?

Figyelt kérdés
Több éve nincs kapcsolatom, de nagyon szeretnék. Csajok!!! Tipp?
2011. júl. 14. 19:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ronda vagyok, de 2 éves párkapcsolatom van ;)
2011. júl. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Pont te mondod, hogy senki nem tetszik mindenkinek, aki kijelenti, hogy de jóképű XD Legyél agglegény inkább továbbra is :)
2011. júl. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kellett rögtön lerondázni, én még bocsánatot is kértem :D Nah látod ilyen stílussal nem is csoda, hogy senkid nincs.
2011. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Hát...nem rossz, bár nekem se az esetem, de ez nem azt jelenti, hogy ronda lennél.

Mondjuk nekem a hajad nem tetszik:D De ez az én problémám:D

De amúgy egy jól szituált fiatalember vagy.

Tehát akkor valami belső dolog lehet a probléma...

Kommunikációs problémák, önbizalomhiány, felszínesség...

Szoktál amúgy randizni? Ha igen, akkor hogyan zajlanak a randik?

2011. júl. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Mindegy. Lesz, ahogy lesz :-)
2011. júl. 14. 20:18
 26/31 anonim ***** válasza:

Hát...így nem tudunk segíteni...:'D

Te tudod! :)

Lehet, még nem találkoztál a megfelelő személlyel, vagy nem vagy elég határozott...

2011. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig igenis jól néz ki. Itt elég mogorvának tűnsz, mármint abból,amit írsz az jön le, de ha rád nézek egy nagyon barátságos, kedves férfit látok. Ami pedig meglepő, hogy nekem férfias vagy. Végre egy férfi, aki inget visel.

Szerintem igenis jól nézel ki. Sokan összetehetnék a kezüket, ha így néznének ki.


Nem tudom eldönteni milyen is vagy. Ha a képeknek hiszek, akkor fogalmam sincs miért nincs párod,nekem pozitív az első benyomás. Ha viszont csak olvaslak, akkor egy mogorva, goromba férfiatlan embernek képzellek, pedig láttam, hogy nem így van.

Szerintem legyél kedvesebb. Hozzád illik a romantika és az udvarlás.

Használd ki :)


Sok sikert:)

2011. júl. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Nem tudhatom. A korodból a kilóidból és a kocsidból a számomra nem derül ki, milyen ember vagy, vagy hogy mit rontasz el esetleg az ismerkedéskor.
2011. júl. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

a kép alapján azt mondanám még, hogy új frizura, csodákra képes.


A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:59

ez már megint akkora nagy hülyeség! Főiskolára járok és ott a legszebb és értelmes lányoknak mint ilyen 175 körüli palijuk van! most akkor erre mit mondasz?

2011. júl. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
175 az még határeset, de annál alább szinte senki nem adja.
2011. júl. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!