Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 33/171/66 jó megjelenésű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 33/171/66 jó megjelenésű, lakással, autoval rendelkező srácnak mit kellene tenni?

Figyelt kérdés
Több éve nincs kapcsolatom, de nagyon szeretnék. Csajok!!! Tipp?
2011. júl. 14. 19:13
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy ez a baj. "Helyes pasi vagyok", "srác". Ne viccelj már. Felnőtt férfi vagy, tartsd is magad annak.
2011. júl. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Mert ebből melyik nem volt normális? Úgy látom te is arra a sztereotípiára építesz, hogy minden nőnek a pénz meg a külső számít... persze, rengeteg ilyen nő van, de ha te ilyeneket szedsz össze, akkor ne csodálkozz, hogy dobbantanak, hga jön egy helyesebb vagy gazdagabb...
2011. júl. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Hol próbálkozol ismerkedni? Mivel foglalkozol? Azzal kapcsolatosan nem lehet esetleg ismerkedni?Lehet ezzel van a probléma. Egyébként szerintem nem vagyok egyedül a problémával, nagyon sok fiatalt ismerek, akik ugyanebben a cipőben járnak.


23/L

2011. júl. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Bocs, nem oltani akarlak, de 1: a helyes az relatív..., kinek mi..:D

2: Egy dolog helyes pasinak lenni, és más dolog FÉRFINAK lenni:P


Mondom...vagy az a baj, hogy nulla kisugárzásod, önbizalmad van..., vaaagy meg akarod "vásárolni" őket...

Én erre a kettőre tippelnék :D

Dobj magadról egy képet ;)

2011. júl. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

És úgy tűnik, humirérzéked se sok van :-(

Helyes.. ezt bárki mondhatja.

2011. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
mindenkinek szinte majdnem mindenre a sportot tanácsolom, neked is. nem ártana pát kg tömeg, attól talán magabiztosabb is lennél. javíts ki ha tévedek de szerintem az önbizalommal lehetnek gondok. 33 évesen a srác megnevezéshez már koros vagy :D ahogy itt már valaki mondta is, viselkedj férfiasan, tökösen. a nők szeretik a férfiakat! -tudom mondani könnyű...- jó megjelenés, lakás, autó az pedig szép és jó.
2011. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Ha kicsi vagy, baromi jóképűnek kell lenned, h legyen esélyed bnőt szerezni. Sajnos minden nőnek magas férfi kell, az alacsonyaknak is :(
2011. júl. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

OK. Két kép rólam


[link]


[link]

2011. júl. 14. 19:59
 19/31 anonim ***** válasza:
De pincsifejed van :D:D már bocsánat, de ez nekem nagyon nem jóképű.
2011. júl. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Senki sem tetszik mindenkinek..lehet, hogy te meg olyan ronda vagy, hogy magadnak sem mered beismerni...
2011. júl. 14. 20:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!