Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerülne vele?

Figyelt kérdés
xxxxxxxxxxxxxxx
2011. júl. 14. 16:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! 15 éves leszek, és most megyek majd új suliba. Lesz egy tábor, ott leszünk majd egy hétig. (Az osztály megy csak.) Előre megtaláltuk egymást facebookon (az osztálytársak), és nekem bejön egy lány. Megkérdeztem tőle, azt mondta, hogy van esélyem nála. De ő nem tudja, hogy rosszak a fogaim, csak azt, hogy-hogy nézek ki. A fogaim... Hát szüleimé is hamar elromlott, így az enyém is. Az első kettőnt sárgás elszineződések vannak, és egy másikon barna. Ha nevetek látszik, de próbálom takarni. Nincs valami praktika, (amihez nem kell pénz) amivel el tudnám őket fedni? Vagy szerintetek így is lenne nála esélyem? (Ez az egy gyengém van, amúgy vicces gyerek vagyok, akit mindenki szeret.)
2011. júl. 14. 16:47
 2/7 anonim ***** válasza:
addig próbáld meg szódabikarbónával mosni hetente egyszer az majd remélhetőleg segít
2011. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet nála esélyed, csak hogy osztálytárssal nagy marhaság összejönni. Úgysem működne huzamosabb ideig, talán párszor meghúzod, és annyi. De az meg mindkettőtöknek csak rossz lenne, később még mondjuk 4 évig egymás szemébe nézni.

Egyébként RENDSZERESEN MOSS FOGAT. Az kb 800ft-ból megvan, és egy doboz fogkrém sokáig elég.

2011. júl. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
osztálytárssal nem járunk! Az én barátnőm összejött az osztálytársunkkal, és emiatt két részre szakadt az osztály..:)
2011. júl. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
28an leszünk az osztályban, abból 7 fiú... Lehetetlen, hogy valaki ne járjon majd osztálytárssal. :D
2011. júl. 14. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez HÜLYESÉG. Miért kell osztálytárssal járni ? Egyáltalán nem kell. Basszus nem azért mész iskolába, h ott órán csajozz/pasizz. Jézusom. Nem az osztályban kell párt keresni. Ha normálisak az oszitársaid, akk 100% h nem fognak osztályon belül összejönni egymással. Az egy dolog h kevés fiú lesz..és? Akkor mi van ? -.-"""
2011. júl. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A konkrét kérdése szerintem az volt hogy vajon tetszene-e a lánynak, nem pedig azt kéne taglalni hogy osztálytárs vagy nem osztálytárs...sajna az alap problémája fent áll, ez pedig a gátlásossága a foga miatt... nekem is vannak fog problémáim, egyik másik hátrébb nőtt ki sokáig takartgattam, de aztán elfogadtam úgy ahogy van és egy őszinte felhőtlen mosoly mindennél többet jelent ! Ha a lány megismer hidd el észre sem fogja venni csak imádni fogja a mosolyodat....:)
2011. júl. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!