Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kéne a következő szintre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne a következő szintre lépni?

Figyelt kérdés
régen beszélgettünk többet aztán mostanában is msnen aztán mikor randira hívtam azt mondta hogy oké persze miért ne...aztán én már ott voltam és nem jött el ... később azt mondta nem tudott most akkor mivan azóta is beszéltünk...most akkor mivan ? Én (F) Ő (L)
2011. júl. 13. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tapadsz túlságosan?
2011. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne nyomulj rá annyira. várj hogy ő hivjon el. akkor megbizonyosodsz arról,hogy valóban érdekled. lehet akkor azért nem ment el mert nem akarta egyből azt mondani,hogy na jó ezt hagyjuk maradjunk barátok, csak atolag kitalálta hogy van más dolga is.
2011. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Te elmentél és ő egy szó nélkül nem ment el? Én többet szóba nem állnék az ilyennel. Keress egy normális csajt.
2011. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A következő szint az, hogy nem beszélsz vele, ha nem kért alaposan bocsánatot, és nem mondta, hogy jóváteszi, hogy értesítés nélkül nem ment el.

Különben minek pazarolnád rá az időd?

2011. júl. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van benne valami igazság a kommentekben...
2011. júl. 14. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!