Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik fiú-lány barátság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik fiú-lány barátság, amiben senkinek sem az a végső célja, hogy ágyba vigye a másikat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 16:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nincs max ha nagyon nem jönnek be egymásnak vagy már túlvannak a szexelős dolgon
2011. júl. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor, ha a fiú meleg. Egyébként valamelyik félnek biztosan megfordulna a fejében, hogy "Mi lenne ha...?".
2011. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igen létezik, nekem az egyik legjobb barátom az lány, van barátja akit én régebbről ismerek már mint őt, nekem meg barátnőm és igazából mindenki jóban van eléggé mindenkivel mert egy osztályba jártunk gimiben és ez így megmaradt. :)
2011. júl. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Igen létezik.Oké,hogy van mikor megfordul valmelyikünk fejében a gondolat,hogy mi lenne ha,de...nem.:)

És tökéletesen működik.Mindkettőnknek van párunk,és ők is jóban vannak egymással.Nekem nem egy ilyen barátom van.És most megyek el az egyikkel inni valamit.Vele már hitték azt,hogy együtt vagyunk,mert vele tényleg imádjuk egymást,és ölelés meg puszi meg minden.De nála nem jut eszembe,hogy mi lenne ha...:D

Viszont van egy barátom...pont a párom testvére,akivel pont hogy rengetegszer megfordul a fejemben.Bár...ő más tészta,mert mielőtt összejöttem volna a barátommal,vele kavartam 2hónapig,és majdnem lefeküdtünk.Azthiszem a vonzalom még megvan,de ennyi,a páromat szeretem.Szóval.Van fiú-lány barátság,csak mindkét félnek elkéne felejteni hogy a barát más nemű :d:D

2011. júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja, hogy létezik, az vagy igen fiatal és tapasztalatlan, vagy nagyon naív.Nem, nem létezik egy fiú és egy lány között barátság!!!!
2011. júl. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek benne.
2011. júl. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

meg voltam róla győződve h van..a legjobb barátom már a párom.

ő többet akart,de én nem akartam elrontani a barátságunkat egy kapcsolattal,ezen összevesztünk,rosszul esett neki nagyon h ez a véleményem.

1 hónapig nem beszéltünk,majd folyamatosan kezdtük keresni egymás társaságát,és hát..ez lett belőle:D

2011. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem h van, de adom az előtte szolok véleményét h nincsen, pedig én leszbikus vagyok neki több éves kapcsolata van mégis többet érez:/ én nagyon sajnálom mert igaz barátság volt, 10 éves, ezzel jelezve h nem csak rövid ideje ismerem...
2011. júl. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Totálisan nem létezik fiú és lány között barátság.Mert az egyik mindig többet érez a másik iránt mint barátság..Csak idő kérdése h mikor is jön erre rá az egyik fél.Onnantól meg már megette a fene az egészet úgy ahogy van...
2011. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!