Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik fiú-lány barátság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik fiú-lány barátság, amiben senkinek sem az a végső célja, hogy ágyba vigye a másikat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 16:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szia létezik igen.Röviden ennyi xD a kérdés értelmetlen szinte.
2011. júl. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Xixis ***** válasza:
létezik :)
2011. júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
a legjobb barátom 1 lány (15) egyikünk sem akar többet a másiktól, vannak dolgok amiben a fiu jobban tud segíteni 1 lányak és fordítva is, és ez így jó;) szóval van
2011. júl. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16/f vagyok
2011. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem!
2011. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam csak akkor létezik ha a nő nem tetszik nekem,mert igy a szexet sem tudom elképzelni az illetővel.
2011. júl. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

nincs. max csak nem vallják be maguknak/egymásnak hogy igenis megfogta őket valami a másikban. nem feltétlenül rögtön lángoló szerelem vagy hatalmas vágy, lehet az egy kis fizikai vonzalom is. és persze nem ilyen <1 éves 'barátságokra gondolok. ott még lehet, hogy nem alakul ki, de egy idő után tuti lesz valami

17/L

2011. júl. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés?! Szerintem nem létezik. Egy idő után, főleg, ha mind a ketten szinglik vagytok, és már "érettek" /magyarul nem 12 évesek/, akkor valamelyik félnél elindul valami más.

Én például mindig állítottam fiatalabb koromban, hogy van barátság férfi és nő között, de rá kellett jönnöm, hogy nincs.

Volt, hogy több évig semmit nem éreztem iránta, és jó pár év után kezdtem el vágyni rá, és nem barátként, hanem mint pasira.

Szóval tuti bebizonyosodik egy idő után, hogy nincs életre szóló férfi női barátság. De az tuti, hogy egy ideig van! :)

2011. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem addig a percig létetik ameddig a egyik fél sem akar többet a másiktól mint barátság. Onnantól kezdve veszet fejsze nyele! :D
2011. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Létezik, bár akiket én lányokat barátomnak tartom, azok azért tetszenek, és ha felajánlana 1 éjszakát nem utasítanám vissza, de magamtól biztos hogy nem kezdeményeznék felé. Szerintem létezik. 16F
2011. júl. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!