Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a szituációba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a szituációban? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác akit régóta ismerek,eddig haverok voltunk,de mióta csak megismrtük egymást azóta tudom hogy szerelmes belém.Nekem is ő többet jelent mint barát,de valahogyan mégsem érzem azt a különlegességet amit éreznem kéne,de barátságnál viszont ténleg többet érzek.Ő ténleg kedves,megértő,meghallgat ha kell,és nagyon normális velem mindíg.szerintetek összekéne jönnünk?Jöjjek össze vele szerintetek?Ti mit tennétek?köszönöm a válaszokat:)
2011. júl. 11. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Hallgass a szívedre, ne az eszedre. És azokból kivéve ahogy leírtad, szereted őt. És próbáld meg vele :) Miért ne?
2011. júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
megpróbálom.:) és köszönöm.:)
2011. júl. 11. 21:55
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is van egy ilyen barátom...de én nem kockáztatok...ha most sem érzed a pluszt, akkor később sem fogod, az meg nem éri meg, hogy később a barátságát is leveszítsem egy nem sikerült kapcsolat miatt...plusz nekem még van egy kisfiam is, akit sajátjaként szeret....
2011. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
neked is köszi..viszont most megint ott vagyok ahol az elején mert valahol mindkettőtöknek igaza van..:/:)
2011. júl. 11. 21:59
 5/8 klaumanó ***** válasza:

Szerintem próbáld meg,és picit engedd el magad!

Lehet,hogy neked nincs annyi veszteni valód,mint az elötem hozzászólónak!

2011. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Egy próbát megér! Nézd az elején tisztázzátok le ki mit szeretne nehogy pofára ess. Lehet, hogy csak túlzott szimpátia mindkét fél részéről. Üljetek be valai nyugodt helyre vagy egy parkban és beszélgessetek egy kicsit. ha mind ketten szeretnétek akkor működhet a dolog. Az a plusz meg kialakulhat később is ha közelebb kerültök egymáshoz! Minden hozzászólásban van igazság ezért kell előbb beszélnetek a témáról nem rögtön fejest ugrani bele!

Így legfeljebb beégsz ha félre értetted de marad a barátság!

2011. júl. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ez nem jo...en 1 es fel evet jartam a baratommal.Nekunk is ugy kezdodott h csak baratsag volt.Nagyon eros baratsag.Neki en tetszettem mar akkor amikor megismert.En viszont csak egy ido utan vettem eszre hogy osszetevesztettem a baratsagot a szerelemmel! nagyon vigyazz!ha nem egyforman ereztek akkor csak fajdalmat okozol egy jo baratnak,es utanna meg is fog szakadni a baratsag.Gondolom ezt nem akarod.Nem azt szeretunk akit akarunk hanem, akit tudunk.Ha nem tisztan erzed azt amit o akkor megbanod!Kivanom ,hogy vigyazz magadra es ugy dontesl ahogy neked es a baratodnak a legmegfelelobb.Sok sikert a helyes donteshez!
2011. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. júl. 21. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!