Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy bízzon bennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy bízzon bennem?

Figyelt kérdés
Röviden annyi a történet, hogy neten megismerkedtem egy lánnyal aki nagyon rossz passzban volt, mert egyik napról a másikra csak úgy elhagyta az exe egy másik lányért. Hónapok óta csak emiatt sírt, meg marcangolta magát, hogy biztos benne lehetett a hiba. Ahogy beszélgettünk, ismerkedtünk egyre jobban elmúlt ez az egész, és már egyre kevesebbet gondolt az exére. Teltek a hetek, hónap és egymásba szerettünk. Legalábbis úgy érezzük. A probléma az lenne, hogy találkozni nem szeretne velem, mert nem tud bízni bennem, és fél, hogy lelkileg bántanám és nem kellene nekem. Azt nem tudja elhinni, hogy én nem csalnám meg. Egyszeűen nem akarja elhinni, hogy én nem egy lyuknak nézem, és rajta kívül nem érdekel más lány. Időt kér még, hogy letisztuljon benne ez az egész. Olyan tehetetlennek érzem magam, mert én közel engedtem magamhoz, magamat adtam, olyannak ismerhetett meg amilyen vagyok, és mégsem tud bennem bízni. Megőrülök már, annyira hiányzik, és nem értem, hogy így neten hogy tisztulhatna le benne ez, ha eddig nem tisztult. Úgy érzem az életben kéne már találkoznunk, hogy lássuk van-e jövőnk, de így nem fog menni. Szeretem őt, emberileg, meg úgy is mint Nőt, és sosem akarnám bántani vagy átverni, de ezt nem akarja elhinni, és olyan rosszul esik.
2011. júl. 10. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Vigyél neki ajándékot:


Mond meg, h valaki elhívta ide meg ide, aztán jelenj meg te, és vigyél neki 1 szép, saját készítésű, ám mégis drága kivitelezésű tárgyat, mondjuk 1 kártyát azzal h bízz bennem, vagy esetleg ehelyett 1 bögrét ugyanezzel. :)

2011. júl. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jelenleg 500 km-re lakik tőlem. Ősszel költözik egy 30km-re lévő városba. Addig azért jó lenne talizni. :)
2011. júl. 12. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!