Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy bízzon bennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy bízzon bennem?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondja hogy ő senkiben nem bízik meg, de én ilyenkor mindig azt kérdezem, hogy egy kapcsolat nem a bizalmon épül?! De ő nagyon makacs:( Nemértem miért csinálja ezt és ebbe belehalok. Mit tehetek annak érdekében hogy ez megváltozzon?Segítsetek légyszi.:(
2009. nov. 2. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Én csak annyit szeretnék mondani h jól teszi, én a családomon kívül senkiben nem bízok meg,max. egy két barátban, de Nőben sosem:P

És az ilyen nem is fog megváltozni:)

2009. nov. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neharagudj de szerintem minden ember más, nem értem miért írod hogy nem bíznál nőben..Akkor mi értelme van a kapcsolatoknak?
2009. nov. 2. 17:08
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

én se tudok már bízni egy lányban sem.. :/

20/f

2009. nov. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Engem nagyon de nagyon átvertek pedig nagyon nem érdemeltem meg,legalábbis én úgy gondolom,de tudom biztos én voltam a hibás ha a csaj máshoz ment, aztán jó legyen szakítottunk, én nekiálltam csajozni,most megmondom h nem azért h ha már én rába*sztam akkor más is bass*zon rá,de nem egy csajjal jöttem össze egy két estére akinek barátja volt, nem egyszer már a dolog után tudtam meg h palija van a csajszinak, arról nem is beszélve h nem egy ismerősöm is ilyen csajkat dönget, és tőlük tudom a nagy mondást kicsit kibővítve

"Minden nő kur*va"! és jöjjön a kiegészítés: "vagy volt vagy lesz!"

CSak szét kell nézni a világban:P Szal én inkább imádom a ribancokat meg a kur*vákat mintsem h megint átkurjanak a palánkon

2009. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát én az előttem szólókkal nem értek egyet, mert általánosítanak, ők olyat fogtak ki. Minden emberben van egyfajta értékítélet, és a szerint cselekszik. Persze manapság lehet, hogy kevés embernek van efféle értékítélete.


Kérded meg, hogy bízik e a kapcsolatotokban. A válaszból kiderül minden.


/a vágó

2009. nov. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!