Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el, hogy bízzon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy bízzon bennem jobban?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem őt. Ő a mindenem, meg teszek érte mindent. Sosem csaltam meg és nem is fogom. Mondtam neki hülyeséget aminek hatására féltékeny lett, de nem jelentett az semmit se nekem, mármint amit mondtam, hogy más megölelne engem és ezzel nagyon féltékennyé tettem sajnos, pedig aznap mondta, hogy megbízik bennem, erre én elrontottam :/ Nem akartam, nagyon, mindennél jobban szeretem őt.

Nem írok senkinek hogy lássa, csak ő érdekel engem, de hogy érjem el, hogy bízzon bennem? Mert most meg azt gondolja megfogom csalni :S Pedig nincs olyan ember ezen a földön akivel megtenném. Sosem csalom meg, szeretem őt, mit mondjak neki? Majdnem egy éve vagyunk együtt és minden szép nagyon vele$

18/L


2011. jún. 25. 15:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és NEM akarom, hogy más öleljen engem, csak az ő ölelésére vágyom$
2011. jún. 25. 15:57
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

"nincs olyan ember ezen a földön akivel megtenném. Sosem csalom meg, szeretem őt, mit m......bla bla bla blaaaa"



Tudod hányszor hallotam ezt kicsim? XD

2011. jún. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ne hívj így...és ezt komolyan mondom, nekem nem kell más:)
2011. jún. 25. 16:00
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem neked vaj van a füled mögött...


Csak ezért ajvékolhatsz ennyire...

2011. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!