Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan érhetném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annie3 kérdése:

Mit tegyek? Hogyan érhetném el, hogy ismét a bízzon bennem?

Figyelt kérdés

Megbántam amit csináltam. Megcsaltam a fiúmaz az egyik osztálytársammal(szájrapuszi). Mikor ezt megtudta,nagyon megharagudott és majdnem szakítottunk,de végül könyörögtem neki sírva,hogy ne dobjon ki,többet nemfog előfordulni. És tényleg nemfog,megbántam az egész hülyeséget azzal a sráccl,nemtudom,hogy miért csináltam ezt,hogy hogy jutottam el odáig. Nagyon félek,hogy a párom kidob mert ez nagyon nemhiányzott a kapcsolatunkba, mivel ő azt hiszi,hogy én hazudok neki folyton mert egy párszor tényleg hazudtam neki és rájött. Kétségbe vagyok esve,jóvá szeretném ezt az egészet tenni,azt szeretném,hogy ismét bízzon bennem. Hogyan érhetném ezt el? :S

10 hónapja vagyunk együtt.

Ha valami nemvilágos vagy nemirtam le akkor szóljatok és elmagyarázom/mesélem.


2011. márc. 29. 21:24
 1/10 A kérdező kommentje:

*Hogyan érhetném el,hogy ismét bízzon bennem?

**a fiúmat

***azzal a sráccal


Idegességemben mellé gépelek..

2011. márc. 29. 21:29
 2/10 anonim ***** válasza:

Azt hogy tud-e majd bízni benned újra azt majd az idő eldönti.


Addig is mint azt említetted volt hogy hazudtál neki valamiről, ezeket hagyd abba.

Másrészt meg ne puszilgass más fiúkat ha van barátod.

Éreztesd vele hogy fontos neked és szereted, persze csak ha ez így van.


Egyébként milyen idős vagy ? Ha tippelnem kellene akkor azt mondanám hogy nem vagy több 16-nál.

2011. márc. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ne erőlködj már megcsaltad,megcsaltad ennyi ez mindig ott fog lebegni előtte,kitörölhetetlenül.Akivel meg megcsaltad azt is hagyd mert szemében már túl laza vagy.ennyi
2011. márc. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

17 vagyok. Na és?

Nem erőlködöm,de akkor sem akarom,hogy vége legyen mert szeretem. Akivel meg megcsaltam nagy ivben elkerülöm.

2011. márc. 30. 22:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Mond neki hogy nagyon rosszul érzed magad a történtek miatt és nagyon megbántad.

Kerüld az olyan szituációkat ezután, ami gyanakvást keltene benne, hogy valóbban hűséges vagy-e hozzá.

Legyél többet vele.

Mást nem nagyon tudnék tanácsolni.

A bizalom pedig egy olyan dolog, a kapcsolatokban és az életben is ami ha egyszer megtörik akkor azt szinte lehetetlen ugyan olyanra visszaállítani.


Még egy valami máskor mielőtt cselekszel gondold végig hogy ellenkező esetben neked hogy esne a dolog.


Pont ide illik egy kedvenc idézete :


" A tisztánlátás az élet olyan ajándéka, amely gyakran megkésve érkezik. "


Wass Albert.

2011. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
HA szeretted volna nem csaltad volna meg ennyi, gondolkozz el ezen, nem véletlenül csak a megszokás rabja vagy?
2011. ápr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Urolsó előttinek nagyon köszönöm!

Utolsó- Nem vagyok a megszokás rabja,én tényleg szeretem őt!!!

2011. ápr. 3. 21:59
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szeretnéd 17 évesen nem csalnád meg. Max 17 évnyi házasság után.

Most megeheted amit megfőztél.

2011. ápr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért egy "szájrapuszi" szerintem még nem megcsalás. Ne legyetek már ennyire szigorúak. (Senki ne gondolja, hogy amikor a tévében, egy filmben, szerelmes jelenetet láttok, az tényleg egy csók, vagy amikor többet láttok, az tényleg az, aminek látjátok. Mit gondoltok, a színészeknek nincs férje, felesége? Gondoljátok, hogy a forgatás után szakítanak a színész családok?) Ha 17 évesek vagytok, akkor ezt fel kell tudni mérni.

Ne könyörögj sírva a barátodnak, bőven elég, ha komolyan bocsánatot kérsz, és azt megtartod. Mindig mondj igazat, még akkor is, ha ez sokszor nehéznek látszik. Ugyanezt elvárhatod a barátodtól is.

A barátodnak is legyen annyi esze és érzéke, hogy tudja azt, hogy honnan kezdődik a megcsalás. Nem a szájrapuszinál, hanem az érzéseknél.

2011. ápr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ utolsó! :)
2011. ápr. 15. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!