Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy bízzon bennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy bízzon bennem? NAGYON SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel már egyhónapja kavarunk, de vasárnap megmondtam neki hogy döntsön, vagy nyilvánoságra hozzuk a dolgot, vagy ne keressen. Az a gond, hogy ő is szeretne engem, csak fél hogy megcsalom, mert az előző kapcsolatomban volt egy félrelépés. Aláírom nem hagyok az a hidegvérű lány, de eszem ágában sincs megcsalni, ráadásul falun élek, és olyan pletykák mennek, hogy én ezzel meg ezzel voltam, közbe nem, mert tény hogy kikezdtek velem, de én visszautasítottam őket.... Hogy érjem el hogy végre bizzon bennem. Tudom hogy egy hosszabb folyatam a bizalom elnyerése, de most valami frappáns kijelentés amivel esetleg kicsit észhez tudnám érinteni?
2010. jan. 28. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:

A világ nem olyan, mint az amerikai filmek, amiben egy frappáns mondattól megtanulhatsz kungfuzni (pl: "érezd magadban az erőt").

Ha léteznének ilyen frappáns mondatok, mondjuk amitől egy csaj hirtelen ledobja a bugyiját, akkor én azt mondogatnám álló nap.

Szóval ne is várd, hogy lesz ilyen mondatod. A bizalmat nem egy mondat fogja előhozni, ha tényleg nem bízik benned már az elején, akkor kár erőltetni. De szerintem az se volt jó húzás, hogy ultimátumot adtál neki (vagy nyilvánosság, vagy szakítok). Ezt így nem lehet.


Az írásodban legalább két olyan pont is van, ami arra utal, hogy szereted rákényszeríteni az akaratodat másra - szerintem erről szokj le, mert valószínűleg ezért menekül előled.

2010. jan. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát mond azt neki,hogy komolyan gondolod vele a kapcsolatot, és ha adnál egy esélyt akkor megmutatnám milyen is vagyok valolyában, más véleményére ne hivatkozz csak bízz bennem és én megmutatom az igazi énem!! És akkor mondja szerintem hogy NEM TUDOM és akkor mondod,hogy na baby akkor probáljuk meg és meglátod nem fogsz bennem csalodni!! És ennyi szerintem ha szeret akkor megprobálja veled!!!
2010. jan. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem az akaratomat akarom rákényszeríteni, csak tudod én beleszerettem... És rossz az ha egy presszóban vagyunk és nem mehetsz oda hozzá és nem ölelheted meg, mert csak titokban megy a dolog. És még mindig jobb azt mondani hogy nem, nem akarom ezt tovább, mint hónapok, sőt évekkel késöbb:)
2010. jan. 28. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!