Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok? Miért nem jönnek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Miért nem jönnek már be a férfias fiúk?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, hogy amit például az előző generációk férfiasnak tartottak, attól Ti már undorodtok. Engem úgy nevelt édesapám, hogy egy férfinak az a kötelessége, hogy annak a nőnek, akit szeret biztonságot nyújtson, boldogságot és anyagi jólétet. Jelenleg azt látom, hogy az önmagukat gyantáztató, szinte lányos fiúk jönnek be Nektek. Azoktól meg, akik kicsit is férfiasabbak, undorodtok. Miért van ez?
2011. júl. 9. 11:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 éves vagyok, és mindig az idősebb pasik jöttek be, akik férfiasak, mint a párom is, aki 24 éves. A korombeli fiúk még kisfiúk testileg és lelkileg is. Barátnőm meg ezek után áhítozik, akik conversebe meg buggyos gatyába járnak és a seggük alá tolják, nincs egy szőrszál se rajtuk (mert még be sem indult a szőrösödésük...). Én meg hányok tőlük mert az értelmi szint is a béka feneke alatt van... Én szeretem biztonságban érezni magam a barátom mellett, amit a nádszálaktól nem kapnék meg.
2011. júl. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Tipikus csúnya, dagi gyerek vergődése.

Rájött, hogy nem menő a csajoknál és inkább a többieket fikázza.Ha már az edzéstársaid szemében is egy majomra hajazol, akkor nem hinném, hogy túl ápolt, igényes "férfias":D fiú vagy.És még csak 14 vagy....ez ami gáz.Most érsz abba a korba, amikor jönnek a pattanások, tehát nemsokára egy dagi,szőrös,pattanásos fiút fogsz magad előtt látni a tükörben.Ne haragudj ha megbántottalak, de nem árt ha tisztában vagyunk a dolgokkal.És nem, nem sp hasonmás vagyok, aki a langyik oldalán áll.


18F

2011. júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ha nem a "langyikkal" vagy, hogy kerülsz ide, holott a megszólítás "Lányok!" volt?:P
2011. júl. 9. 13:02
 14/17 anonim ***** válasza:
hehe, prostituált vicces vagy....gondoltam helyre rakom a buta fejedet:P
2011. júl. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
ha jár konditeremben, minimum 5évvel idősebb mint én, kigyúrt akkor jöhet :) 14/L
2011. júl. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
89%

utolsó, így 14 évesen nincsenek túl nagy igényeid?:D

nem vagyok kigyúrva, viszont járok konditerembe, majdnem 5 évvel idősebb vagyok nálad, de nem hinném h kellenél nekem;)

2011. júl. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Velem ez a helyzet, de én lány vagyok. A sulinkban szinte az összes olyan csönacis-.-, rózsaszín pólós, deszkás, seggis leérő gatyás, deszka cipős nagymenőnek képzelő gyerekek. Már a beszédükben lehet tudni, hogy milyenek érzelmileg meg amikor egymást szólítják..Egyszerűen nekem ez nem jön be.

Így nem is volt még kapcsolatom sem. Nem akarok túl időset sem, de akik meg ilyen 20on évesek (max 25-ig) azok meg észre sem vesznek, mert azoknak meg a 15-18 éves disco macák kellenek(szolis,műkörmös,póthajas nem kell sorolnom,tudjátok). Tapasztalatból tudom!....

Úgyhogy ördögi kör ez.:-D

De már nem érdekel annyira.

2011. júl. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!