Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok? Miért nem jönnek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Miért nem jönnek már be a férfias fiúk?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, hogy amit például az előző generációk férfiasnak tartottak, attól Ti már undorodtok. Engem úgy nevelt édesapám, hogy egy férfinak az a kötelessége, hogy annak a nőnek, akit szeret biztonságot nyújtson, boldogságot és anyagi jólétet. Jelenleg azt látom, hogy az önmagukat gyantáztató, szinte lányos fiúk jönnek be Nektek. Azoktól meg, akik kicsit is férfiasabbak, undorodtok. Miért van ez?
2011. júl. 9. 11:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, 100%-ban a férfias, original férfiakat szeretem, akik kinyitják az ajtót és fizetik a sörömet és mernek kezdeményezni. Külsőre meg nézzen ki úgy, mint egy igazi férfi, legyen magas és erős, ha már én is nőies vagyok. :))
2011. júl. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 mimano ***** válasza:
Ezt rosszul gondolod szerintem. Én úgy vettem észre, hogy pont a férfiak kellenek a nőknek, nem a kis homárok. Azok max barátnak. Persze a hangsúly a NŐKön van. 16 éves korig valóban a lányos a fiúk vannak előnyben, a kis LÁNYoknál.
2011. júl. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez erős túlzás. Vannak lányok akik a gyantázott pasikat szeretek és vannak azok (például én) akik meg a szőrös férfiakat. Egy 18 éves lánytól pedig senki sem várhatja, hogy egy szőrös, férfias pasi tetszen neki. Mivel a korosztályának fele nem is szőrös. :D majd 25 évesen már nem a baba arcú fiúkat fogják keresni....

Amikor én 18 voltam, én is azt szerettem ha valaki finom vonású. Ez azért eléggé megváltozott. :)

2011. júl. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én 14 vagyok, de már kérdezték edzésen, hogy nem majom vette-e el anyám szüzességét...-,-
2011. júl. 9. 11:11
 5/17 anonim ***** válasza:
Kérdező. Egy biztos. Akik ezt mondták neked, na AZOK nem jönnek be nekem. Mennyi bunkó...
2011. júl. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én például nem vagyok egy izmos fiú, de egyik gyerek az öltözőben meg egy mini Schwarzenegger, mégis nincs rajta egy szőrszál se... Intelligenciája se sok sajnos, pedig amúgy jófej.
2011. júl. 9. 11:17
 7/17 anonim ***** válasza:

Lényegtelen. Most ezt látják a srácok hogy mindent szőrteleníteni kell, és ők sem akarnak kilógni a sorból..

De ezen ne akadj fent, engem pl. nem taszít a pasiszőr. Férfiasság a nyerő. de hát kinek mi jön be..

2011. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

mert a 14 éves lányok között látod ezt. ők persze, hogy a lányos fiúkra buknak. a többség. most ez a divat.


de azért te, 14 évesen sem lehetsz még valami férfias. ennyi idősen... majd pár év múlva megtanulnak értékelni.

2011. júl. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hülyeséget beszélsz.

Illetve fogalomzavarban vagy. A lányoknak talán ezek a férfiasnak nem igen nevezhető "fiúk" jönnek be, de a nők irtóznak tőlük, ahogyan én is.

Tökéletesen egyetértek édesapáddal, kivéve az anyagi jólétet. Ha már egyenrangú nő és férfi, akkor emelje meg magát a kisasszony és segítsen megteremteni azt az anyagi biztonságot.

Feltételezem még fiatal vagy, nem kell csodálkoznod, ha még nem te vagy a menő srác, ne is problémázz rajta, amelyik lánynak ezek tetszenek,azzal te nem éreznéd jól magad és egy rossz kapcsolatnál a magány ezerszer jobb.

Ha idősebb leszel téged fognak szeretni a nők.

2011. júl. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Egyébként sörhasat nem szeretnék, mert sokan összekötik a szőrösséggel, hogy akkor az már dagadt is. Régebben én is kövér voltam, 183cm/96kg. Most lefogytam kb. 1 év alatt 14-15kg-t, jelenleg 184/81-2kg vagyok. Köszönhetem ezt egy lánynak, akibe beleszerettem, és nem akartam egy ilyen dagadt sráccal égetni, mint amilyen voltam. Hálás vagyok Neki.
2011. júl. 9. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!