Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elég ok a szakításra?

Figyelt kérdés

Huszonévesek vagyunk, három hónapja vagyunk egy pár. Egy ideje már tudom, hogy nem vagyok szerelmes belé, de úgy vagyok vele, a szerelem később is megjöhet, illetve anélkül is lehet élni egy kapcsolatban, ha kölcsönös megértésen, tisztelen alapul.

Sokkal inkább nagyobb bajnak tartom, hogy úgy érzem nem áll mellém a bajban, emiatt nem tudunk társak lenni. Sajnos történt egy haláleset a családban tegnap reggel. Megírtam a barátomnak, hogy mi történt, ő visszaírt, hogy sajnálja, de azóta is ennyi. Nem az lenne a normális, hogy megkérdezné, hogy érzem magam, esetleg felajánlaná, hogy segit valamiben? Én forditott esetben biztos így tennék! Tudom, hogy 3 hónap nem sok idő, de szerintem ennyit azért el lehetne várni..


2011. júl. 8. 15:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ nem mondtam, hogy bunkó. maradjunk ennyiben!
2011. júl. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen emberek járnak errefelé, de én a kapcsolat első napjától elvárnám a páromtól, hogy mellettem legyen a nehéz helyzetekben, és cserébe ugyanezt megadnám.

De az, hogy nem ismerem még, ezért nem támogatom.. Jézus.

2011. júl. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
37%
igen elvárja az ember. Meg azt is elvárja, hogy 3 hónap után már ne legyen szerelmes. Nagyon nagy elvárások vannak. Ójjajjj
2011. júl. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
a különbség ott van, hogy arról nem tehetek, hogy már nem vagyok szerelmes... Az érzéseket nem lehet irányitani! Ő viszont eldöntheti, hogy felhív e és mellém áll vagy sem! Mint ahogy én is eldönthetem, hogy vele maradok e... Aki azt irta, hogy nem is szeretem őt az meg téved. Szeretem, rengeteg jó tulajdonsága van, ezért is jöttem össze vele, az a bizonyos "lángolás" nincs meg, ami miatt az érzést szerelemnek lehet nevezni...
2011. júl. 8. 16:16
 15/17 anonim ***** válasza:
37%
Megint én. Szeretek vitázni. :) Szóval a lényeg te semmiért nem lehetsz hibás. Azért sem, hogy már nem vagy őszinte. Jó!!! Akkor megint felteszem a kérdést, te miért várod el, hogy valaki odafigyeljen rád, miközben igazából neked az a fiú nem jelent semmi fajta szerelmet, egyszerűen csak cuki, meg aranyos, meg bla...bla. És ezért vagy vele együtt. Nincs igazad. Magadtól tessék elvárni azt, hogy 3 hónap után ami vicc, mert nem idő... oda állj a szeme elé és azt mond már nem szeretlek, de te miért nem figyelsz oda rám?? hmmm???
2011. júl. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
A szerelem és a szeretet két külön dolog! Nekem meg csak ennyire lett volna szükségem, hogy mellém álljon. Miért ne várhatnák el ennyit, ha párkapcsolatról beszélünk? Én is támogattam őt nehéz helyzetekben! Pl. nem volt munkája, de én türelmes voltam, sőt bújtam vele, meg nélküle is a hirdetéseket, segitettem állást keresni! Amikor összeveszett a szüleivel akkor is mellé álltam, pedig kivülállóként nem is adtam volna neki igazat, de úgy éreztem mellé kell állnom, mivel a párom...Lehet nem korrekt együtt maradni valakivel, ha nem vagy belé szerelmes, de én azzal se hitegettem őt, hogy szerelmes vagyok belé...
2011. júl. 8. 16:29
 17/17 anonim ***** válasza:
50%
És mi van ha neki csak annyira van szüksége, hogy szeresd? Én nem akarok veled tovább veszekedni. De az a nagyon csúnya dolog amit te csinálsz. vagy ha ennyire zavar a dolog. Mond meg neki, hogy szeretnéd ha most egy kicsit jobban odafigyelne rád. A férfiak másképp működnek. ha nagy problémájuk van inkább egyedül akarnak lenni. De végül is ez egyénenként változhat. :)
2011. júl. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!