Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet felszínre hozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felszínre hozni egy elfojtott érzést?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, nagyon régről ismerem. Tavaly jártunk, aztán dobott egy volt barátnője miatt. Azóta szakítottak, és hamarosan velem akart járni, de én nem voltam még túl a mi szakításunkon. Pedig szerettem. Ő is szeret, de amiért én visszautasítottam többször is, elfojtotta az érzést. Tudom, hogy cinkes kapcsolat, és hogy nem véletlenül hibáztunk annyit. De szeretem, nekem nem megy az elfojtás. És nem akarom, h ő elfojtsa.... :/
2011. júl. 7. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

"Hogyan lehet felszínre hozni egy elfojtott érzést?"


Ásóval

2011. júl. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben biztos nem kezdeném újra vele: 1 részt a büszkeség,ha akkor eldobott egy másik miatt,ergo akkor nem voltam neki jó,akkor most ne akarjon újrakezdeni... a másik felmelegített kapcsik sosem szoktak működni..
2011. júl. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itasd le.

Aszt hallottam valahol egyszer ,borban az igazság..

2011. júl. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:D és ha kijózanodik? :D
2011. júl. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!