Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért most tört a felszínre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért most tört a felszínre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3-4 hónapja ismertem meg egy lányt. Komolyan mondom ilyen aranyos teremtménnyel nem találkoztam azelőtt. Imádom a mosolyát, a tekintetét, a gesztusait. Egyszerűen szeretem.


Na ja. Itt jön egy bibi. A saját nemét szereti. Meleg.


Ezzel tisztába voltam már akkor, mikor megismertem. Sőt, ő változtatta meg a véleményemet a melegekről is. Előtte úgy voltam (mint gondolom sok kommentelő...), hogy a Dunába velük stb...


Az az érdekes, hogy csak olyan 2 hete "jöttek" elő ezek a dolgok. Nem tudom mért. Tudom úgysem teljesülhet be a szerelem, de nem tudom kiverni a fejemből. Lecsukom a szemem és ott van. Reggel kinyitom a szemem és ott van. És az a legrosszabb, mikor valóban ott van. És mikor barátilag átölel, az a legrosszabb.


Nem tudom mit kéne tennem. Megszakítani minden kapcsolatot vele, elmondani, esetleg úgy csinálni, mintha semmi nem lenne?


17/F


2010. aug. 30. 02:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Idővel tudatosulni fog teljesen benned hogy úgysem lehet köztetek semmi, és akkor már nem fog így érdekelni.
2010. aug. 30. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nem egyszerű eset :/ Sajnállak.

Nekem is volt ilyen, hogy tetszett egy meleg srác... hát nem lehet ezekkel mit kezdeni. Nekem pl nem sikerült semmit elérni nála :/

2010. aug. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a csaj téged meggyőzött, próbáld meg őt te meggyőzni, hogy feküdjön le veled. Még az is lehet, hogyha beleízlel a heterószexbe, melletted marad.
2010. aug. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne szakíts meg a kapcsolatot. Egész biztosan értékes ember.

És még fordulhat is a kocka. Úgy értem, rájön, hogy a srácokkal jó!

2010. aug. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!