Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfojtott féltékenységből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfojtott féltékenységből lehet probléma?

Figyelt kérdés
Nem akarom ujra felhozni,tisztában vagyok vele,hogy nincs semmi alapja,de valahol mégis vannak dolgok amik bántanak. PL: most én használom párom egyik telefonját,mert az enyémet ellopták,és a szokásos sms irtást végeztem benne... és olyan smseket találtam,amik ugyan több mint két évvel előbbről valók,de elég erős utalás a szexuális vonzódásra,egy csajtól aki az ország másik végében lakik... többször beszélt nekem róla,nagy vonalakban tudom ki az. és meg van őrizve... nagyon szorit itt valami belül emiatt,hiába tudom hogy alaptalan... majdnem egy éve vagyunk együtt...
2010. jan. 4. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy kis alkalmankénti szívritmuszavar, semmi komolyabb:) Ha erre voltál kíváncsi.
2010. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség emiatt görcsölni. Én ezért nem nézegetem a párom telefonjában az üzeneteket, nem szeretnék valami hülye félreértés miatt mindenfélét beképzelni, aztán összeveszni a barátommal. Oké, hogy odaadta neked a telefont, és te használod, de attól még az üzeneteihez nem sok közöd van. Egyébként az én e-mailjeim között is van még 4-5 évvel ezelőtti levél, mert lusta voltam kiválogatni őket.
2010. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mondom,mivel egy 5éves telefon és kb 20üzenet fér el ezért néha szanálnom kell,és logikus hogy megnézem mit törlök....
2010. jan. 4. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!