Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha rájöttem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha rájöttem, hogy a 12 éves hugomnak barátja van?

Figyelt kérdés
Nagyon mérges vagyok a hugomra, mert én mindent megosztok vele, ő pedig eltitkolta előlem, hogy összejött egy gyerekkel. Jó, énis ludas vagyok kicsit a dologban, mert elolvastam az msn-beszélgetést, amit a sráccal beszéltek, és innen derült ki a dolog. Én még korainak tartom az ilyesmit, és a hozzá hasonlókat kis csitriknek tartom. Szerintem fogalmuk sincs róla, hogy mi az, hogy "párkapcsolat". Mit tegyek? Beszéljek vele? vagy inkább anyumnak szóljak?
2011. júl. 7. 19:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
43%
Nanana, azért egy 12 éves az 12 éves. ÁLTALÁNOS iskolás basszus. Pont azért olyan elbaszottak a mai tinédzserek, mert mindenki szarik arra, hogy mit csinálnak otthon a gép előtt. Ha épp öngyilkosságot terveznének a barátjával ahhoz sincs semmi köze vagy mi?? Baromira gyerek még és baromira oda kell rá figyelni.
2011. júl. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
48%
Elolvastad a magánbeszélgetését és ezek után még őt gyerekezed le? Gratulálok. 22/F
2011. júl. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hát mindenképpen beszélgess vele erről, de ne gyanusítgasd, mert csak rosszabb lesz, többet fog titkolózni. Kedvesen kérdezgesd, és akkor semmi baj nem lesz (:
2011. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Beszélgess vele a dologról, adj neki tanácsokat! És figyelj oda rájuk!!!
2011. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Jól tetted kérdező!

Bár én megbeszéltem volna egy talit is a kis hülyegyerekkel a húgom nevében....valszeg meglepődne a kis takony a találkozásnál:D

Ha szimpatikus lenne a gyerek, akkor normálisan elbeszélgetnék vele és tudtára adnám, hogy csak okosan.Ha nem szimpi, akkor közölném vele, hogy neki ez nem pálya.Oda kell figyelni, főleg ha az embernek huga van, nekem szerencsére öcsém van, ezért ilyen problémáim nincsenek:)Csak keményen!Késöbb valszeg jönnek a keményebb kihívások;)

2011. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

És nem értem miért gyerekes valaki ha odafigyel a féltve őrzött húgára?


18F voltam

2011. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Figyi én 12 vok és barátnőm van

amugy a barátnőm 13

2011. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
amugy meg mi azzal a baj hogy szerelmes???
2011. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már szerelmes?

12 évesen azt sem tudja, hogy mi az a szerelem...

2011. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ha 14-15 éves lenne a hugom, akkor nem avatkoznék bele, de még éretlen, ezt azért is tudom, mert a hugom, és a nap 70%-át vele töltöm. Tényleg igaz, hogy taplóság volt elolvasni a beszélgetést, de már gyanus volt az elmúlt hetekben. Igenis elbeszélgetek vele, mert ő csak a hugom, és meg akarom védeni minden rossztól. Rosszulesett, hogy ő nem bízik meg bennem, sőt a szemembe hazudik. Szóval beszélni fogok vele, és köszönöm a biztatást :) Akik meg másképp gondolják, azokat sajnálom..
2011. júl. 8. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!