Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha rájöttem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha rájöttem, hogy a 12 éves hugomnak barátja van?

Figyelt kérdés
Nagyon mérges vagyok a hugomra, mert én mindent megosztok vele, ő pedig eltitkolta előlem, hogy összejött egy gyerekkel. Jó, énis ludas vagyok kicsit a dologban, mert elolvastam az msn-beszélgetést, amit a sráccal beszéltek, és innen derült ki a dolog. Én még korainak tartom az ilyesmit, és a hozzá hasonlókat kis csitriknek tartom. Szerintem fogalmuk sincs róla, hogy mi az, hogy "párkapcsolat". Mit tegyek? Beszéljek vele? vagy inkább anyumnak szóljak?
2011. júl. 7. 19:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szexelt is?


Brigi

2011. júl. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne szóljál senkinek,hugod dolga(hacsak nem egy nálla jóval idősebb fiú az),inkább próbálj vele beszélni hogy bármiben szmíthat rád és akkor bármilyen fordulatot vesz a dolog valószinű hogy elfogja modnnai neked!
2011. júl. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy aggódsz a hugodért. De te is voltál ennyi idős és ennyi idősen szerelmes is!
2011. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

1.: nemhiszem, de akkor tuti lekevernék neki 1-2 pofont..

2.: megpróbálok vele beszélni..

3.: igen voltam, de ez akkor is korai.

2011. júl. 7. 19:51
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
semmi közöd hozzá hogy mit csinál a hugod, ha egy vele egy idős sráccal "jár". örülj neki hogy boldognak érzi magát
2011. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne szólj a szüleiteknek! te beszélgess el vele, de ne tiltsd el tőle, meg semmi hasonló! Attól mert 12 éves, még lehet elég érett egy "kapcsolatra" Végülis max 1-2 csók történhet, de ilyen idős korban még annak az esélye is nagyon kevés! :)
2011. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Az ő dolga. És ha neked lenne valami kis fogalmad is a párkapcsolatokról akkor tudnád, hogy ez nem ez. Ez csak próbálkozás. Ismerkedés a másik nemmel. ebben semmi rossz nincsen.

Valószínűleg a kézfogáson, esetleg a csókon kívül semmit sem fognak csinálni.

Szerintem önző vagy én unatkozol. Ne a húgodon éld ki magad.

2011. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%

Pff...hát szerintem semmit nem tudsz, a mostani fiatalok...áhh, inkább nem is mondok semmit, szerintem azon se kéne csodálkoznod, ha kiderülne, hogy már nem szűz. És ezt komolyan mondom. Itt az oldalon is 14-15 évesek osztják meg szexuális tapasztalataikat, akik nem ma kezdték az ipart szóval... Én talán annyit tennék, hogy normális hangnemben elbeszélgetnék vele, megmondnám, hogy tudok róla, és bármi kérdése van, szóljon nyugodtan, számíthat rám. Ha tiltani próbálod, csak méginkább egymás karjaiban kötnek ki, épp ezért ne mondd anyukádnak se szerintem, nyilván ő is tiltaná.

21/L

2011. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
tényleg nincs jogod befolyásolni. ha egyszer szerelmes, miért akarnál neki rosszat. szerintem még csók se lesz, max puszi. amúgy meg hány éves vagy, hogy nincs nagyobb baj ami miatt aggódnod kellene?
2011. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
mekkora tapló vagy ... mi jogosít fel arra hogy más dolgaiba belenézz?
2011. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!