Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, lehet ilyet "erőltetni"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, lehet ilyet "erőltetni"?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a barátommal, én 22 éves vagyok, ő 25 éves. Nagyon zavar, ahogyan viselkedik velem, sok mindent hiányolok.


Soha nem dicsér, ha meg csinos vagyok, soha nem bókol, pedig még idegenek is megjegyzik, hogy szép a szemem (tényleg az). Nem fogja meg a kezem az utcán, nem is karol belém. Hozzám sem ér. Persze nem azt szeretném, hogy folyton "egymás szájában" legyünk, de néha egy-egy érintés jól esne az utcán is. Nem csókol meg, csak szájrapuszi, az is csak elbúcsúzáskor.


Ha kettesben vagyunk, a helyzet ugyanez. Soha semmit nem mond az érzéseiről, soha sem mondja, hogy hiányoztam, semmit. Ha telefonban elköszön, akkor is "szia", és kész.


Ha én beszélek neki az érzéseimről, szóban vagy írásban, nem reagál rá, kicsit talán zavarja is.


Ha vele vagyok, nagyon nagyon gyakran azt érzem, hogy mintha pontosan egy fiú haverjával lenne, mintha egy fiú haverja lennék, akivel jól érzi magát, semmi más. Egyedül a szex, és a petting teszi világossá, hogy nőnek is tekint. Egyébként elköszönéskor átölel, és ad egy szájrapuszit, de ennyi.


Ő azt mondja, ilyen típus, és férfiként nem tudja, és akarja kimutatni az érzéseit. Másoknál ez hogy van? Jobb, ha elfogadom így, és nem erőltetem a változást? (Nem volt még más komolyabb kapcsolatom.)


Nem azt mondom, hogy ömlengjen nekem az érzéseiről, de olyan rossz, vagy kellemetlen dolog lenne a barátnővel kézenfogva sétálni, és átölelni néha?


2011. júl. 6. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tényleg vannak ilyen típusú férfiak és nem tudsz vele mit csinálni....
2011. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Stojkovic ***** válasza:
100%

"szép a szemem (tényleg az)" -miért kell bókolnia? Bókolsz te magadnak. :D


Viccet félretéve, aki ilyen típus az szerintem azt sem tudja, hogy milyen érzés a szeretet vagy szerelem. Az is lehet, hogy félreérted és csak egy szexpartner vagy.

2011. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Senkit nem lehet megváltoztatni! Vagy elfogadod így, vagy szakítasz!
2011. júl. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem normális, ha magadra gondolsz, akkor otthagyod minél hamarabb
2011. júl. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvaló, hogy neked nem egy ilyen partnerre van szükséged! Lépjél tovább mert így soha nem leszel boldog.
2011. júl. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálam is ugynez volt a helyzet, összejöttem valakivel, az első 1 évbe, mintha csak szexpartner lennék, de lehet hogy az is voltam. Aztán egyik pillanatról a másikra más lett, akkor sem ömlenget, de legalább úgy viselkedett társaságba is mint a pasim. Lehet, h akkor szeretett belém :D Majdnem 5 évig voltunk együtt.
2011. júl. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
sztem mondd meg neki, hogy ez téged zavar. ha továbbra sem változik meg, szakíts, hidd el, te sokkal jobbat érdemelsz nála :) nem illetek egymáshoz sztem, bocsi.
2011. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez engem is borzasztóan zavarna, mindenképpen komolyan el kell beszélgetned vele. Mert ha már most nem vagy teljesen boldog, később csak roszabb lesz. A kapcsolat ezen szakaszában kéne még szerelmes szavakat búgni, kézenfogva sétálgatni, csókolózni hosszan stb.

De persze megértem h vn ilyen tipúsú férfi, de én nem bírnám ki vele, ha nem érezteti folyton hogy nő vagyok, hogy szeret.

2011. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen emberek, nem csak ferfiban, noben is.

Volt egy baratnom egyszer akit zavart ha erzelemkimutatas van, amugy rendes lany volt, de nem szerette a "csopogos, erzelmes hulyesegeket" ahogy o fogalmazott...

Agyban jo volt, meg tiszta rendes lany, egyebkent semmi gond nem volt vele, csak ez az egy zavart.

2011. júl. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én pont az ellentettjét fogtam ki... Persze nem baj, ha egy férfi tud az érzéseiről beszélni és kimutatni, hisz te is pont ezt mondod, de amit ő csinál az meg már túl sok:S
2011. júl. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!