Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság és rossz szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság és rossz szerelem, vagy egyik se?

Figyelt kérdés

Van egy lány... Nagyon jó barátok vagyunk, de én emellett szerelmes is vagyok belé:/

Ő nem érzi ezt viszont, de barátként meg nagyon szeret. Sokszor rám jön a féltékenység, nagyon rossz érzés... Elintézzem, hogy ne legyünk barátok, vagy mi lenne a helyes döntés?


2011. júl. 5. 22:28
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
utolsóvagyok. annyira durva hogy tök ugyanazt érezzük :/ :D
2011. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
Küldök egy kis varázsport...ettől majd szebb lesz kicsit a világ!xD De most komoly, próbáld meg elfoglalni magad...koncentrálj másra... akármire,csak ne unatkozz... és egyszer csak észre se veszed és kopp kopp és nyílik az ajtó és az észvesztően sexy Csipkerózsika megjelenik egy fehér lovon a szél meglebegteti a gyönyörű hosszú haját, a sexy harisnyakötő épp kikandikál majd a csini miniszoknya alól, leugrik, a karjaidba, és boldogan éltek míg meg nem haltok :D THE HAPPY END:D
2011. júl. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
Te mivel nyugtatod magad?
2011. júl. 5. 23:30
 24/44 anonim ***** válasza:
Az első vagyok: a 23.30-ast én irtam:P
2011. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
nekünk az van hogy tudja hogy mit érzek csak el lett nyomva ez az egész dolog..és azt se tudtam meg hogy ő mit érez. szóval most minden olyan mint régen, de elég nehezen viselem. a legrosszabb hogy néha látom rajta hogy ő is többet érez..
2011. júl. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Akkor most elvileg hányan voltatok? Azt hittem végig egy emberrel beszéltem.
2011. júl. 5. 23:32
 27/44 anonim ***** válasza:
81% os vagyok. én írtam azt hogy ugyanazt érezzük:)
2011. júl. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
És én még azt hittem, h egyedül vagyok ezzel:/
2011. júl. 5. 23:35
 29/44 anonim ***** válasza:
Én pedig a mesés kiscsaj, a 82%-os:P
2011. júl. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
hát nem vagy egyedül... de ha gondolod írhatsz privátot és mesélhetsz róla vagy valami. ahogy gondolod :)
2011. júl. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!