Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság és rossz szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság és rossz szerelem, vagy egyik se?

Figyelt kérdés

Van egy lány... Nagyon jó barátok vagyunk, de én emellett szerelmes is vagyok belé:/

Ő nem érzi ezt viszont, de barátként meg nagyon szeret. Sokszor rám jön a féltékenység, nagyon rossz érzés... Elintézzem, hogy ne legyünk barátok, vagy mi lenne a helyes döntés?


2011. júl. 5. 22:28
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Eléggé csak én nem tudom mit csináljak szegény sráccal, mert hogy közös a baráti kör s ha van vmi összejövetel hívnak engem is őt is, s ha egy picit iszik pl, akkor mér nyúlkál, ölelget, és időről időre szerelmet vall, pedig minden alkalommal elmondom neki h én nem érzek többet barátságnál. S nekem ez így nagyon kellemetlen mert én közbe meg volt barátom miatt szenvedek...ugy ahhh: nagy játékos az élet, még szép, hogy úgy keveri a lapokat ah nem kéne...
2011. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
Nálunk a legszebb az, hogy a legjobb bnőjével utáljuk egymást, a haverom (aki a volt barátja) lehet újra összejön Vele...
2011. júl. 5. 23:13
 13/44 anonim ***** válasza:
Sajnálom!
2011. júl. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Lényegtelen... Most az a lényeg, hogy Ő boldogok legyenek és kész.
2011. júl. 5. 23:15
 15/44 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy!
2011. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
Nem aranyos, de engem már úgy tönkretett ez az egész, hogy mellettem már senki se lehetne boldog.
2011. júl. 5. 23:17
 17/44 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség! Ne mondj ilyet... mert ha a lelki roncsokat már nem lehet összeszedni akkor én is el vagyok veszve...de nem szabad hagyni h leépülj. Én is egy reménytelen srác után eszem magam lassan egy éve és már teljesen felemésztett...de egyszer csak történik vmi ami kibillenti a dolgokat és minden szép lesz... tudod a mesék... ebben a kegyetlen világban csak úgy tudsz megmaradni ha hiszel bennük...:)
2011. júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

Hát ahogy nézem a tündérkeresztanya már megérkezett:)

Csak tudnám elfelejteni azt a lányt...

2011. júl. 5. 23:23
 19/44 anonim ***** válasza:
ugyanez a helyzet..:/ csak én vagyok a lány és én szerettem bele a legjobb barátomba.. :/
2011. júl. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
Nekem is Ő a legjobb barátom... És érte hajlandó lennék bármire, de egyszerre van, hogy: nem is akarom elveszteni, de mégis el kell.
2011. júl. 5. 23:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!