Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság és rossz szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság és rossz szerelem, vagy egyik se?

Figyelt kérdés

Van egy lány... Nagyon jó barátok vagyunk, de én emellett szerelmes is vagyok belé:/

Ő nem érzi ezt viszont, de barátként meg nagyon szeret. Sokszor rám jön a féltékenység, nagyon rossz érzés... Elintézzem, hogy ne legyünk barátok, vagy mi lenne a helyes döntés?


2011. júl. 5. 22:28
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Üdv a másik oldalról! Én meg egy olyan csaj vagyok akinek van egy nagyon jó barátja aki szerelmes belé, de én nem érzek mást iránta ck baráti szeretet. Lehet neked könnyebb lenne, hogy abszolút ne beszéljetek, de nem biztos, h birnád nálküle. Am ő tud róla, h te szereted?
2011. júl. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Igen tud. Először fura volt Neki, de azóta csak jobban megszeretett:/
2011. júl. 5. 22:37
 3/44 anonim ***** válasza:
jobban megszerettett mint barátot? vagy úgy érzed mostmár ő is kezd "úgy" érezni irántad?
2011. júl. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Mint barátot.
2011. júl. 5. 22:44
 5/44 anonim ***** válasza:
Ha közelében vagy késztetést érzel arra, hogy közeledj hozzá: átkarold, megsimogasd ilyesmit?...mármint ha ezeket a gesztusokat el tudod kerülni, akkor neki sem kellemetlen s akár működhet az h ti barátok maradhassatok, de gondolom ez neked kva nehéz lenne... ellenkező esetben, tehát ha nem bírod anélkül h folyamatosan éreztesd vele h neked többet jelent és közeledsz hozzá akkor neki is kellemetlen lehet s akkor lehet jobb ha elkerülöd kicsit.... míg fel nem tudod dolgozni a dolgot....
2011. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
A baj, hogy hiába tudom ezeket elkerülni, már fél éve nem tudok mit kezdeni ezzel:/
2011. júl. 5. 22:55
 7/44 anonim ***** válasza:
Szerintem a legkönnyebb, ha megbeszéled vele, hogy ez a helyzet, és neked feldolgozási időre van szükséged, és nem látjátok egymást egy darabig, aztán hátha közbe jön valaki, aki segít feldolgozni;)
2011. júl. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ne akasszam ki, hogy megutáljon?
2011. júl. 5. 23:03
 9/44 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek így semmi értelme... nem sokkal egyszerűbb ha megbeszéled vele? biztos megérti...s akkor legalább nem gyűlölettel váltok el, ck nem beszéltek míg te ki nem hevered...
2011. júl. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Nálatok is ennyire sz*r a helyzet?
2011. júl. 5. 23:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!