Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Öngyilkosság! Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öngyilkosság! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon rosz az életem állandóan csak a balszerencse ér engemet.Sajnos hajlamos vagyok a depresszióra és az öngyilkosságra.Egyszer a testvérem kisérelt meg öngyilkosságod egy doboz gyógyszerrel.Családi problémáim vannak,már a vizsgaidőszakban szabályosan a sírógörcs kerülgetett.Lassan 2 éve van barátom nagyon szeretem.Voltak kissebb nagyobb vitáink és az utóbbi időben eléggé kiborultam.Sokszor ugy éreztem hogy elveszítem két sikertelen öngyilkosságom volt a másodiknál nemsokon múlott hogy meghaljak.Ezekről a barátom nem tud nem mertem elmondani és nem merem elmondani.Soha nem zsaroltam ezzel.Amikor megtettem csak azt éreztem hogy muszály megtennem hogy azonnal meg akarok halni de később megbántam.Most megint kialakultak problémák és elkezdtem visszacsúszni a depressziós állapotomba.Egész délután sírtam és legszivesebben kiugrottam volna az első teherautó elé :'( Voltam már pszichológusnál nemis egynél de nem jutottam semerre.Nagyon szeretem félek hogy elveszítem és félek magamtól is :'( Mit csináljak?
2011. júl. 5. 21:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Úgy van. Nem csak hinni kell a cimboránkban, Istenben. Invitáld be a házadba! :)
2011. júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy senkivel nem tudom megbeszélni.A Családom tudja hogy már követtem el öngyilkosságot ezért mindig elzárják előlem a gyógyszereket.A barátommal semmitse tudok megbeszélni félek hogy elveszítem és legszivesebben most felakasztanám magam :'(
2011. júl. 5. 22:45
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem ahhoz kell erő és bátorság, hogy megöld magadat. Ahhoz kell, hogy akkor folytassad az életedet amikor más már megölné magát.


Ha van kedved akkor én is szívesen beszélgethetek veled akár. Nekem is vannak családi problémáim dögivel, szóval az első téma már meg is lenne :D, bár személyes témákba nem szívesen megyek bele olyanokkal akiket nem ismerek igazán, de te kedvesnek tűnsz úgyhogy kivétel erősíti a szabályt:)


A pszichológus dologgal meg vigyázni kell. Nem mindegy, hogy milyen embert küldenek pszichológushoz, vannak olyanok akiknél ez csak ront a helyzeten (például én is ilyen vagyok, nagyon frusztráltan éreztem magam amikor voltam, azt gondoltam, hogy valami komoly baj van velem azért küldenek oda a szüleim).

2011. júl. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


EZ egy bizonyság arról,hogy valaki öngyilkos akart lenni,és Isten megszabadította és most teljes élete van!

2011. júl. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ezért nem kell megölnöd magad. nekem szásszor rosszabb életem van.ha tudnád miket kellet átélnem nap mint nap .attol kapnám sirogörcsot. mégse dobom el az élete
2011. júl. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!