Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A rengeteg csalódás végén az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rengeteg csalódás végén az öngyilkosság vár az emberre?

Figyelt kérdés

Nyilván én vagyok az ostoba. Mindig bedőlök a női szépségnek, a bájnak. A legutóbbi 2 ismerkedési próbálkozásom is zátonyra futott. Az előbbi során a lány lelépett a kapcsolatunk elején egy gazdag, idősebb pasival. Mindezt elintézte egy gyors szakítással, még reagálni se tudtam. A második lány, akivel a napokban ismerkedtem, úgy randizgatott velem, hogy otthon vidéken várja a barátja, aki semmit nem tud a nője kilengéseiről, és nem is zavartatja magát hogy (ki tudja hány) pasival van egyszerre.


Mi baj van a nőkkel? Van egyáltalán ezen a k*rva világon egy őszinte, gerinces, következetes nő, vagy ez fogalmilag kizárt? Esküszöm olyan szinten csalódott vagyok, hogy férfi létemre a sírás kerülget, életemben nem voltam ennyire holtponton. Először gondolkozom komolyan az öngyilkosságon, mert én nem fogok még 10-20 évet leélni, míg ezek elveszik az álmaimat.


2011. máj. 20. 00:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Üsdv!

Én pedig ismerkedni vagyok képtelen! Úgyhogy én ezért gondolkodom a Végső Megoldáson.

2011. máj. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
"Üdv"
2011. máj. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
igen az öngyilkosságnak kell jönnie.
2011. máj. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Azt még érteném, ha 2 nagyon komoly szerelemről beszélnél, de 2 ismerkedést emlegetsz, kapcsolat elejét. Ennyi kiborít? Ez semmi!
2011. máj. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

1. Attól, hogy te ilyen nőkkel akadsz össze, nem azt jelenti, hogy csak ilyenek léteznek. Sok rendes lány vár valakire, csak őket kevéssé lehet észrevenni, mert lehet, hogy kevéssé harsányak, vagy nem lóg ki a mellük a felsőjükből.

2. Kissé túlságosan beleélted magad ezekbe a bimbózó dolgokba, szinte rajongás-szerűen. Vedd egy halszállal lazábban a dolgot, és keress olyat, aki megérdemel.

3. Az öngyilkosság semmire sem megoldás, önzőség a javából. Innen nincs lejjebb, kizökkensz a holtpontról, és várnak még rád szép dolgok. 2 ribanc miatt nehogymár értelmetlennek érezd a folytatást.

2011. máj. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, keresni kell, sokáig keresni keresni.
2011. máj. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
első komment: "megoldás"... szerinted az öngyilkosság mindent megold ?
2011. máj. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 napietus ***** válasza:
basszus, ha már annyitól kibuksz, hogy nincs csajod, mi lesz Veled az életben, szegénykém? majd jön. ne görcsölj ezen, nem ér a téma annyit. én sem úgy ismertem meg a férjem, hogy hú, mindenáron pasit akarok. aztán mégis itt vagyunk egymásnak :) nem kell mindjárt bedilizni, mert 1-2 csaj lekoptatott. lehet (sőt, a leírtak alapján biztos), hogy nem is jártál volna jól velük.
2011. máj. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
34%

00.26

Igen, megold! Megszűnik a fájdalom! Az adja a dolog igazi varázsát, hogy bármilyen rossz is a helyzeted, mégis hatalmadban áll egyetlen pillanat alatt változtatni rajta.

2011. máj. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

0:34 nem változtattál rajta, csak többé nem tudsz róla. És többszörösen annyi fájdalmat hagysz hátra.

Az élet már csak ilyen, mindenki viszi a keresztjét, mindenkinek vannak rossz időszakai. Ha túllendülsz rajta, megerősít, tapasztalattal gazdagodsz. Közhelyesen hangzik, attól még igaz.

2 ilyen alja nő nem ér ennyit.


20/L

2011. máj. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!