Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A rengeteg csalódás végén az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rengeteg csalódás végén az öngyilkosság vár az emberre?

Figyelt kérdés

Nyilván én vagyok az ostoba. Mindig bedőlök a női szépségnek, a bájnak. A legutóbbi 2 ismerkedési próbálkozásom is zátonyra futott. Az előbbi során a lány lelépett a kapcsolatunk elején egy gazdag, idősebb pasival. Mindezt elintézte egy gyors szakítással, még reagálni se tudtam. A második lány, akivel a napokban ismerkedtem, úgy randizgatott velem, hogy otthon vidéken várja a barátja, aki semmit nem tud a nője kilengéseiről, és nem is zavartatja magát hogy (ki tudja hány) pasival van egyszerre.


Mi baj van a nőkkel? Van egyáltalán ezen a k*rva világon egy őszinte, gerinces, következetes nő, vagy ez fogalmilag kizárt? Esküszöm olyan szinten csalódott vagyok, hogy férfi létemre a sírás kerülget, életemben nem voltam ennyire holtponton. Először gondolkozom komolyan az öngyilkosságon, mert én nem fogok még 10-20 évet leélni, míg ezek elveszik az álmaimat.


2011. máj. 20. 00:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

sok fiatal nem tudja mi az élet!és sok középkorú sem.

sok ember hiszi azt hogy lemegy a diszkóba fel szed egy lányt,és 10 perc után oda adja magát,igen ám de ha komoly kapcsolatot akarsz (szerintem nem az számít egyik lánynál se hogy milyen,mert hiába is mondják egy lányra hogy te ribanc vagy ,de senki se kérdezi meg "hogy miért".én úgy hiszem hogy csak keres,és ez így is van!)akkor neked kell megadnod mindent amit egy lány akar (ez lehet jó sex,anyagi biztonság,az apa férfi szerep,a hűség az odaadás.....)de ezeket neked kell tudnod hogy mire vágyik a párod.

Általában (ha belegondoltok) egy kapcsolat nem maga a szerelem hiánya miatt lessz vége,hanem azért mert nem adjátok meg magatoknak azt ami egymásnak kell"valami hiányzik,valahogy nem az igazi,bizonytalan vagyok,nem tudom"hallottátok ezeket a szavakat A volt baátnőtöktő

vagy pasitoktól(és mivel hogy ugye pasik vagyunk ezeket a dolgokat,jó sex blablabla,nekünk kell megadni a lánynak nok nek:DXD

Egy tartós kapcsolathoz minden nap,héten egy kis újítás kell,mert elfárad (-tok) ezért megy egy lány más hova mert az ujj dolgok vonzák ugyan úgy a fiuknál is.

minden lányt meg lehet hódítani csak tudni kell mi kell neki (ehez tudni kell alkalmazkodni)néha forron néha hidegen ahogy érzed mi kell neki(nem a külső a kor számit nagyobb részben hanem a belső dolgok:D 17

2011. máj. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Tyler913 ***** válasza:

Igen,egyetertek a tobbiekkel,jo valaszok erkeztek.


Kedves Kerdezo,Te egy puhap.cs vagy! Ha a siras kerulget,sirjal,nem arrol van szo.Mindenki eleteben vannak holtpontok.De azert "megongyilkolni" magad,mert egy par ribi lekoptatott,elegge hulye otlet.Itt az ideje,hogy leszalljon a tokod,es ne gorcsolj annyit az egeszen! Ne komoly kapcsolatot keress,csak ismerkedj,mert mindig a laza kapcsolat valik komollya,semmi nem ugy indul,hogy "elmegyek megkeresni eletem parjat".

Ismerkedj,kezdemenyezz,es ne varj tul sokat.Ne bizz meg egy noben addig,mig ra nem szolgal a bizalmadra,de ne is ugy allj hozza,hogy mindenki gerinctelen r.banc,mert akkor az ilyeneket fogod bevonzani.Hidd el,rengeteg normalis no van odakint a vilagban,de ahhoz,hogy oket megtalald,neked is ugy kell hozzaallnod,hogy igenis Te normalis nokkel ismerkedsz.A ribiket meg hagyd a fenebe,nem ernek annyit,hogy miattuk szomorkodj,vagy ne adj' Isten arts magadnak.

2011. máj. 20. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

NEm a nőkkel van baj, hanem a te elveiddel..


Nagyon bekeretezted magad, és nem tudsz elszakadni a saját elveidről, mondhatni önmagadat szabotálod ezekkel az elvekkel..


Szerintem legyél lazább, és hagyd, hogy jöjjön aminek jönnie kell, és ne érdekeljen a távoli barát stb mert az életben szinte semmi sem biztos...


Dolgok történnek, elmúlnak, és mindíg minden változik...

2011. máj. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Tanuld meg átértékelni a dolgokat, ez az első lépés..


Felejtsd el a társadalmi ideálképek nagy részét, mert a legjava mind képmutatás sajnos..

Kb olyanok minta törvények, le vannak írva de senki se nagyon tartja be őket, és a valóságban minden másképp működik.


Ha ennyire szeretetre vágysz, itt a hétvége, törd fel a malacperselyt, válassz ki egy kedves hölgyeményt egy "olyan" oldalról, hívd fel, és tölts el vele pár kellemes órát! Meglátod utánna teljesen másképp fogod látni az egészet, és örülni fogsz annak, hogy nem ölted meg magad ;) És hagyd az elveidet, hogy te nem fogsz prostihoz járni, mert azok az elvek csak oda vezetnek ahol most is tartasz...

2011. máj. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"Mi baj van a nőkkel? Van egyáltalán ezen a k*rva világon egy őszinte, gerinces, következetes nő, vagy ez fogalmilag kizárt?"


A nők túlnyomó többsége számító, önző perszóna, akiket a saját érdekükön kívül más nem érdekel, hidd el! Csak sajnos nagyon jól tudnak manipulálni, érzelmileg zsarolni, ők ehhez értenek, saját tapasztalat, jól tudom miről beszélek. Tisztelet a csekély számú kivételnek, de sajnos ők már foglaltak..Viszont az öngyilkosság meg se forduljon a fejedben, hagyd a francba a nőket, találj szabadidőre valami hobbit magadnak (én például kerékpározok), nőkre ne fecséreld az időd és a pénzed..felesleges.


23/F

2011. máj. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
67%
Azért nincs őszinte, gerinces, következetes nő, mert ilyen férfiból sem akad.
2011. máj. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Be is b.szna, ha mindenki kinyírná magát a rengeteg csalódás után.

Elhiszem, hogy szar érzés, de nem ez a megoldás. Amellett, hogy önzőség, nagy fájdalmat okoznál a szeretteidnek (szülők, testvér stb).

A kudarc akár hihetetlenül meg is tud erősíteni. Gondolj arra, hogyha meghalsz, hogyan fogsz ezeknek a nőknek csúfolt érzéketlen rohad*koknak visszavágni, amiért így kicsesztek veled? Kezdhetted volna azzal, hogy a másodikat valahogy lebuktatod az otthon lévő barátja előtt. Megsértettek, megaláztak, hazudtak, kihasználtak? Tedd te is ezt! Ez majd lefoglal és megerősít. Egyből nem fogod ilyeneken törni a fejed. Azt is felejtsd el, hogy vannak rendes csajok! Talán vannak, de még senki sem látta őket. Ne bízz meg soha senkiben (olyanban különösen nem aki öt napig vérzik és nem hal meg), ne nyílj meg, ne mondj el magadról mindent. Főleg nem az elején. Ha már működik a kapcsolat, akkor talán igen, de korábban semmiképpen sem.

2011. máj. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!