Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A rengeteg csalódás végén az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rengeteg csalódás végén az öngyilkosság vár az emberre?

Figyelt kérdés

Nyilván én vagyok az ostoba. Mindig bedőlök a női szépségnek, a bájnak. A legutóbbi 2 ismerkedési próbálkozásom is zátonyra futott. Az előbbi során a lány lelépett a kapcsolatunk elején egy gazdag, idősebb pasival. Mindezt elintézte egy gyors szakítással, még reagálni se tudtam. A második lány, akivel a napokban ismerkedtem, úgy randizgatott velem, hogy otthon vidéken várja a barátja, aki semmit nem tud a nője kilengéseiről, és nem is zavartatja magát hogy (ki tudja hány) pasival van egyszerre.


Mi baj van a nőkkel? Van egyáltalán ezen a k*rva világon egy őszinte, gerinces, következetes nő, vagy ez fogalmilag kizárt? Esküszöm olyan szinten csalódott vagyok, hogy férfi létemre a sírás kerülget, életemben nem voltam ennyire holtponton. Először gondolkozom komolyan az öngyilkosságon, mert én nem fogok még 10-20 évet leélni, míg ezek elveszik az álmaimat.


2011. máj. 20. 00:08
1 2 3
 11/27 napietus ***** válasza:
kilépsz, oszt'? sokra mész vele...fürdővízzel együtt kiöntöd a gyereket is, mert nem csak a rossznak lesz ám vége...meg főleg ilyen hülyeségért. mert van olyan helyzet, amikor megértem, pl. ha valaki gyógyíthatatlan beteg, és hosszú szenvedés vár rá, vagy ilyesmi. de ilyenekért? hülyeség. és nyavajgás. nem is értem, milyen férfiak vagytok Ti? nők miatt öngyilkolászni, ki hallott már ilyet (szentimentális regények nem játszanak)? aztán csodálkoztok, hogy nincs nőtök...agyam eldobom...
2011. máj. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 napietus ***** válasza:
20/L fiatal kora ellenére bölcsen beszél...
2011. máj. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

00.38

Én 10 évvel vagyok nálad idősebb. Bár szűz már nem vagyok, de az is csak egy őrületzes mázli miatt sikerült. Hosszú-hosszú évek óta nem sikerül semmi.A kudarcok száma százakban mérhető. A lányok egyszerűen nem vesznek férfiszámba. Nagyon sokszor eszembe jut a "megoldás". Azért nem tettem még meg, mert most gyűjtöm a pénzt a prostikra, tudniillik mielőtt elmennék, szeretném egy kicsit jól érezni magamat.

2011. máj. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, kitartás! űMajd ha eljutsz az én helyzetembe, akkor gonsdolj rá! Még nincs késő!
2011. máj. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 napietus ***** válasza:
00:43-as, akkor mi viszont majdnem egyidősek vagyunk (én 29 vagyok). lehet, hogy jobban jársz, ha később találsz egy normális nőt, mint ha fiatalon egy olyat, aki átver. a férjem 21 évesen összejött a volt párjával, aki aztán 10 év után egy kis gyerekkel otthagyta és lelépett az összes otthon fellelhető készpénzzel, ékszerrel és a nevén lévő kocsival. szerinted, jól járt? elvesztegetett 10 évet az életéből.
2011. máj. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Napietus, én meg úgy vesztegettem el éveket, hogy láttam sorra magam mellett a boldog párokat, én pedig képtelen voltam barátnőt szerezni magamnak. És most mondok neked valamit, ami miatt szerintem áldásodat fogod adni a tervemre. Eszem ágában sincs hűségesnek maradni most már. Szexmániássá váltam. Ha lenne is családom, akkor is rendszeresen félrejárnék. Nem jobb ezt megelőzni és rendes, tisztességes emberként maradni meg az emlékezetben, mint utolsó szemétként?
2011. máj. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 napietus ***** válasza:

dehogy jobb. csináld, ha akarod, engedd ki az "istállógőzt" mindenféle egyéjszakás kalandokkal, ne gondolj most komoly ismerkedésre. aztán majdcsak jön. vagy nem. akkor maradsz agglegény :) még mindig jobb, mint beadni a kulcsot :) férjem keresztapja 65 éves, sose volt nős, pedig még most is jóképű, főpincér volt, gondolhatod...mégis egy vidám öregúr, mindenki imádja, nem tud végigmenni a városon úgy, hogy legalább öten meg ne állítsák. és jó ember. hogy a nőivel milyen volt (mert tuti voltak, szeme sem áll jól az öregnek :P), azt nem tudom, de kit érdekel?


ja, még annyi, hogy utólag férjem is azt mondja, jobb lett volna az a 10 év egyedül, mint ebben a borzalmas, mindkettőjükre csak boldogtalanságot hozó kapcsolatban (kivéve persze azt, hogy akkor nem lenne a gyereke).

2011. máj. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Sajnálom a férjedet! Viszont mégis szerencsés bizonyos értelemben, mert megtalált téged.
2011. máj. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 napietus ***** válasza:

igen, végül is az. mert azért a gyerekkel sem volt könnyű egy férfinak munka mellett egyedül. de mondjuk szerintem egyrészről ő tartotta benne a lalkat, nem volt ideje szomorkodni a volt párja után, mert a gyereket el kellett látni, a céget vinni kellett, hogy legyn pénzük.


egyébként bevallotta, hogy velem sem akart eredetileg komoly kapcsolatot. teniszezem, egy klubba jártunk, nézte, ahogy játszom, és megtetszettem nek. arra gondolt, jókis csaj, hátha lehet valami (konkrétan szex). meghívott egy üdítőre, dícsért, hogy jól játszom, aztán sokat beszélgettünk, meg találkoztunk. de szex az pont nem volt még 3 hónapig :). elsőre nekem egyébként nem annyira jött e, külsőre tetszett, de kissé nagyképűnek és komolytalannak g na mindegy, ezt csak azért írom, mert nem mindig akkor találjuk meg a párunkat, amikor szeretnénk, hanem csak úgy jön.

2011. máj. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 napietus ***** válasza:

ja, elsőre nekem nem igazán jött be, külsőre tetszett, de kissé nagyképűnek és komolytalannak gondoltam. szóval én sem vettem komolyan az elején. csak mikor már jobban megismertem, akkor éreztem úgy, hogy ebből akár lehet is valami...nade nem esek át a ló túloldalára, nem az én életem itt a téma :)


legyetek határozottak, feltartott kézzel nem lehet háborút nyerni :) ne hagyjátok hogy a csalódottság úrrá legyen rajtatok, Ti uraljátok az érzelmeiteket és ne fordítva! mert az ilyesmi meglátszik az emberen, és csak az olyan lányokat vonzza akik "balekot" keresnek.

2011. máj. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!