Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Útálom az életem nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Útálom az életem nem tudom mit tegyek, már az öngyilkosság is csábít Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az EMO külsejű lányokat...sőt az a baj hogy csak őket szeretem lányok közül.

Én nem nézek ki EMO-nak de nem is akarok, sajnos sose néznék így ki saját döntésem szerint.

Átlagos discos,pop tb lányok nagyon nem érdekelnek :S

Nos az a lényeg hogy az EMO lányok nem buknak rám, hiába van szép arcom,igényes jellemem és még sorolhatnám...

Mit tegyek ? Talán tényleg véget kéne vetnem az egéz életnek? Plz help :(


2010. nov. 19. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Húzd ki a zsinórt a konnektorból és tedd a helyére az ujjad.Balfék.Engem a Pamela Anderson külsejű lányok érdekelnek csak ritkán találkozok velük,mindjárt ki is megyek és elütöm saját magam.
2010. nov. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Nehogy meghalj! Neked élned kell, hogy kinyomtasd, vagy elmentsd valahova ezt a kérdésedet, aztán tíz év múlva elolvasd és betegre röhögd magad rajta! :D

Ne haragudj, nem akartalak megsérteni, de így lesz! :)

2010. nov. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
F*sszopó nem azt kérdeztem h téged mi érdekel -.-"
2010. nov. 19. 23:42
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Jó,akkor leírom egyértelműen:Igen,dögölj meg.Most jó?
2010. nov. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Hogy miért vagy ilyen, nem tudom, de ne légy öngyilkos, nyilván ne! Nem tudom, hogy hány éves vagy, gondolom mivel az EMO nem rég lett ilyen népszerű, akkor nem lehetsz olyan idős... ami azt jelenti, hogy még az ízlésed is változhat, bár beletelhet egy kis időbe.

Azért az elgondolkodtató, hogy téged ennyire csak a külső érdekel (érthető, hisz pasi vagy), ugyanakkor majd rá kéne jönnöd, hogy ez nem minden.

2010. nov. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Pisilj bele a konektorba. Megrázó élmény lesz, de megváltoztatja az egész életedet.

Most komoan. Ha az EMO-s lányok tetszenek, akkor vedd egy kicsit olyanra a figurát, hátha valamelyiknek bejön.

2010. nov. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem akarsz kinézni EMO-nak, de attól még az vagy sajnos.
2010. nov. 20. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ezt szerintem ne csináld meg.. de az 1ik osztársam felvágta az ereit .. és azóta minden lány körülugrálja..

és ő se emo... csak..

2010. nov. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Oszt az öngyilkosság mit old meg?

Hány ember fog sírni utánad? Anyukád, apukád, testvérid...

Sőt! Barátaid.

Amúgy ha valaki nem jön be külsőre, még beleszerethetsz a jellemébe, és különben is változhat az ízlésed.

2010. nov. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!