Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Öngyilkosság! Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öngyilkosság! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon rosz az életem állandóan csak a balszerencse ér engemet.Sajnos hajlamos vagyok a depresszióra és az öngyilkosságra.Egyszer a testvérem kisérelt meg öngyilkosságod egy doboz gyógyszerrel.Családi problémáim vannak,már a vizsgaidőszakban szabályosan a sírógörcs kerülgetett.Lassan 2 éve van barátom nagyon szeretem.Voltak kissebb nagyobb vitáink és az utóbbi időben eléggé kiborultam.Sokszor ugy éreztem hogy elveszítem két sikertelen öngyilkosságom volt a másodiknál nemsokon múlott hogy meghaljak.Ezekről a barátom nem tud nem mertem elmondani és nem merem elmondani.Soha nem zsaroltam ezzel.Amikor megtettem csak azt éreztem hogy muszály megtennem hogy azonnal meg akarok halni de később megbántam.Most megint kialakultak problémák és elkezdtem visszacsúszni a depressziós állapotomba.Egész délután sírtam és legszivesebben kiugrottam volna az első teherautó elé :'( Voltam már pszichológusnál nemis egynél de nem jutottam semerre.Nagyon szeretem félek hogy elveszítem és félek magamtól is :'( Mit csináljak?
2011. júl. 5. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Más mért bírja ki öngyilkosság nélkül?... Ez a divat?
2011. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Nik0lett ***** válasza:
Ha (nem kötekedésből írom ne érts félre kérlek) de ha nem sikerült megtenned, akkor nem is fog! És most beveszel egy felejtés pirulát utána meg a pozitívum pirulát iés minden oké lesz hidd el !
2011. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ne ugrorj ki, se teherautó, sem pedig kamion elé! Lehet neked jobb, de gondolj szerencsétlen sofőrre, milyen élete lesz MIATTAD egész hátralévő életében. Sajnos ismerek ilyen sofőrt, nem is egyet.

Te pedig fordulj pszchiológushoz.

2011. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

nálunk a nevelési tanácsadóban nagyon jó pszichológus van.

szerintem beszélj a barátoddal,szép lassan,úgy a lelked is megkönnyebbül,keress valami jó hobbit,nem tudom mennyire szeretsz mozogni,de nekem amikor anorexiás voltam nagyon jót tett a salsa és megint elkezdtem mert megint lelki problémáim lettek,vagy ott van a zumba ami mostanában nagyon népszerű:)

vagy csak egy nagy séta a pároddal esténként,vígjátékok,relaxálás zenével,illóolajos fürdő egy kis csokival:)ja és minden nap magne b6.

jobbulást neked!

2011. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Nik0lett ***** válasza:
figyi amúgy ha mostanság balszerencsés voltál hamarosan jönnek a jó dolgok! és ne vedd észre a rosszat és amúgy ha így folytatod dilisnek is fognak nézni... én még NEM nézlek annak, de szokj le róla fordul a kocka és hidd el jó lesz minden
2011. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
valakivel pedig muszáj megbeszélned a problémáidat. a családod vagy barátaid nem látják rajtad h vmi nincs rendben? a barátoddal is beszélned kellene, mert te is látod h ez így nem mehet tovább. az öngyilkosság nem megoldás. azt csak a gyávák teszik akik félnek megbirkózni a problémáikkal. nem is beszélve arról h nem gondolnál azokra akik szeretnek. mindenre van megoldás. és egy idő után minden jobb lesz.. akkor pedig nevetségesnek fogod tartani h ilyen egyáltalán eszedbe jutott
2011. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a pszichológusokat, meg az öngyilkosságot is. Ne törődj a rossz dolgokkal! Állandóan balszerencse ér? Engem is. Na és akkor mi van? Ha valami nem úgy alakul, ahogyan szeretnéd, akkor próbálkozz tovább. Minden probléma megoldható, csak esetleg több idő kell hozzá, mint annak, akinek mindig mákja van.


És különben is. Ha Te nem lennél, mi lenne a barátoddal?

2011. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha nevetsz veled nevet a világ,de ha sirsz egyedül sirsz!

Hidd el jobb az élet mint a halál.Mindenen lehet változtatni,hobyt kell keresni pánik beteg voltam de nekem a rajzolás segitett,és a család.Család az amire mindig számhatsz.szeretnek téged szeresd te is öket.és minden jó lesz:-)

2011. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A válasz egyszerű, a megvalósítás már egy picit nehézkesebb.

Az én szemléletem az és mindig is az volt, hogy ha már élek, akkor boldog legyek, mert a világ arra kényszerít, hiába szar, én mindig is szerettem élni és a rossz emlékeimet is mindig röhögve idézem fel barátaimnak elmondva egy sör mellett. Próbálj te is így élni. Én azt nem értem, hogy hogy nem lehet boldognak lenni! Így nagyon sajnálom, de konkrét választ nem tudok adni erre a problémára, mert még sosem éltem át! Én azon szoktam csak sajnálkozni, hogy mennyi minden szépet látok, láttam és fogok látni és ezt mind majd magam mögött kell hagyjam egyszer és egy pillanat alatt szertefoszlik az ezernyi szép pillanatom, ami az enyém és még száz haverom tudatában is megragadt. Szóval... kutasd fel a problémáid gyökereit, hogy egyáltalán miért szoktál depressziós lenni, semmi sincs ok nélkül. Ne add át magad a rossz érzés(ek)nek, ne reagáld le a jó érzéseket, ahogy a média diktálja. Az is lehet, - bár nem ezt szűrtem le a kis írásodból - hogy rosszat tettél valakivel, túl sokak a rossz gondolataid, amelyek sértőek mások számára, értem én itt az ítélkezést, gyűlölködést és ez visszaüt az életedben. Fáj olvasni a soraid, gondold csak meg mi lenne, ha ezt anyád, apád, a barátid látnák! Már csak értük élj, hogy ők ne legyenek szomorúak, mert szomorúnak látnak vagy esetleg elhagyod őket mindörökre! Én is csak értük élek! Amíg lesznek maradok, amúgy meg nem lenne miért. A szerelmemért, a barátaimért, a családomért és a művészetért.


17f

2011. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Akármilyen nagy teher van a válladon,ami szomorúvá tesz,Isten megoldást nyújt erre!Jézus Krisztus azért jött el,feszítetett meg és támadt fel,hogy az emberek bűneit magára vegye és megszabaduljanak az emberek a boldogtalanságtól.Én is akartam öngyilkos lenni,de nem tettem meg,mert megismertem az Urat.Sok rossz volt az életemben,de imádkoztam,és mindenből kihozott az Úr. Ő él, meg akar téged segíteni, fontos vagy neki, szeret téged Isten, te a teremtménye vagy és nagyon értékes vagy! Ne akarj öngyilkos lenni, élned kell, csak annyit mondj,akár magadban vagy hangosan,hogy Jézus!!!!! SEGÍTS!! Hiszem,hogy létezel, és TE vagy a megoldás az összes problémámra,kérlek,hogy hozz ki ebből a helyzetből,hogy ne akarjak öngyilkos lenni!!! Elfogadom, hogy Te vagy Isten fia,aki feltámadt,kérlek segíts!!


Hidd el,hogy nem fog cserben hagyni.

2011. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!