Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk meddig képesek küzdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk meddig képesek küzdeni egy lányért és milyen módszerrel?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 00:41
 1/7 anonim ***** válasza:
ez jó kérdés
2011. júl. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én addig küzdök, amíg látom értelmét.
2011. júl. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En egyszer sokaig kuzdottem egy lanyert hogy visszaszerezzem. Remenykedtem, hiaba. Sulyos hiba volt. Teljesen padlora kerultem a vegere. Soha tobbe nem teszem megegyszer! Ha egyetlen lany minden remenyed, elvesztel.
2011. júl. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

24 éves vagyok, 23 éves koromig csak küzdöttem lányomért. 23 éves koromra találtam meg életem párját, 1 éve lesz lassan, hogy együtt vagyunk, imádjuk egymást.

A lényeg: Nem érdemes túl sokáig küzdeni, mert ha megtalálod az igazit és tetszik Neked, akkor ahhoz, hogy harmonikus kapcsolat alakuljon ki, kell, hogy Te is tetszedjél a lánynak. S fontos, hogy ez a lány ne csak a külső, illetve anyagiak alapján ismerkedjen, hanem megismerés alapján. Megismerje a FÉRFIT, MINT EMBERT. Ha viszont a férfi is tetszik a lánynak, akkor a lány minek húzná az időt végletekig?

Tetszünk egymásnak, ismerkedünk, 2 hét se és összejövünk. Csók, sz.e.x stb. jóval később, hogy bebizonyosodhassunk arról, hogy mindkét félnek azért kell a másik, mert igazán szereti és nem csak az élvezet miatt.

Azoknál a lányoknál, akik túl sokáig húzzák az időt, kitalálnak kifogásokat, stb., nem érdemes túl sokáig elidőzni, mert úgy sem lesz több. Mondhatnánk, hogy a lány majd csak idővel veszi észre, hogy a fiú milyen szuper, de ez nem mentség. Olyat kell keresni akinél meg van a tűz és nem kell, hogy fölösleges energiát pazaroljon bele az ember ... Én is vért izzadtam jópárszor, tök fölöslegesen. Kivétel persze mindig akad, de az nagyon ritka. Én azt mondom, hogy nem küzdeni kell egy lányért, hanem megismerni és megtudni, hogy a szimpátia kölcsönös-e. Nem vagyunk az ókori Rómában, hogy karddal küzdjünk meg egy nőért (aki persze csak azért jön össze a győztessel, mert 1. nincs más lehetősége, 2. k.u.rva sok pénze van és eltartja)... :D

2011. júl. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
bocs.. nem vagyok pedofil, szóval első sorban: "küzdöttem lányoKÉRT" :D:D:D
2011. júl. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem szoktak küzdeni, mert nincs értelme! ha egyszer egy lány nemet mondott akkor kár vele foglalkozni.
2011. júl. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos, ha a lány azt mondja, hogy nem, és látszik rajta, hogy úgy is gondolja akkor körülbelül semeddig.
2011. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!