Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ruhában legyek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhában legyek, hogy bejöjjek a tini lányoknak? (barátnőt szeretnék)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem a ruha teszi az ember, de nincs olyan nő akinek ne jönne be egy jól öltözött fiú.

Nem? :D


16F


2011. júl. 4. 18:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
2011. júl. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

[link]

igy a fasza énis ilyen szerelesben szoktam jarkalni:))

2011. júl. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

tehát a felső,és 1 bő farmer,fullcap-es sapka..tetkót és stb-t ne xD max1kartkötő elmegy!

vagy izompóló

2011. júl. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Na jó, akkor segítek neked, mivel ők nem képesek...

Attól ügg, melyik stílus áll hozzád legközelebb!

nekem mind a 3 tetszik ezek közül (bár nekem legjobban az elegáns fiúk tetszenek, azokat alapból megnézem )

2011. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
bocs előző vagyok, a mind a3 tetszikes rész véletlenül van ott :D
2011. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Abszólúte offtopic, de muszáj:

Az első válaszról jut eszembe egy hülye vicc: Bemegy a vak a közértbe, és elkezdi a póráznál fogva pörgetni a kutyáját a feje felett. Kérdezi tőle az eladó:

- Hát maga meg mit csinál?

- Körülnézek!

Mondom, hülye vicc, de amikor először hallottam, halálra röhögtem magam. Ja, és bocs a nem idevágó hozzászólásért, de úgy éreztem, ezt muszáj. :)

Amúgy kérdéssel kapcsolatban, bevallom őszintén, én megpróbálom elnyomni férfiúi hiúságom, és a lehető legegyszerűbben öltözni (egyszerű póló és farmer, többnyire), de sokszor felmerül bennem a gondolat, hogy esetleg jobb lenne máshogy például sokat gondolkozom a trikó + ing + karóra párosításon, de aztán valamiért mégsem jön össze, egyrészt mert hihetetlenül lusta vagyok (:D), másrészt, azt hiszem, félek a változásoktól (még, ha valószínűleg előnyös is lenne).

Amúgy egy a lényeg, magadnak felelj meg, és ha úgy érzed, van egy konkrét személy, aki iránt "többet" érzel, csak akkor forduljanak meg a fejedben olyan gondolatok, hogy valami konkrétan neki tetszőt próbálj produkálni (nem csak öltözködés terén :)). Fő a magabiztosság (de azért azt se vidd túlzásba :D)!

2011. júl. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Brad_s fashion Bible - Nighthawk - magyar - UnEncrypted


Ezt írd be a googlébe és szedd le, na így lehetsz szexi!!

ez a válasz hasznos!! :D

f17

2011. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Olvastam Brat bibliáját, nem sokkal lettem okosabb.

Nekem konkrét ötletek kellenek, ez pedig arról szól, hogy hogyan fejlesz magadnak egyedi stílust.

De az elején az van benne, hogy előtte másoljál le egy stílust, aztán finomítani kell rajta..

2011. júl. 4. 22:17
 19/21 anonim ***** válasza:
loll a a vakos viccen szakadtam
2011. júl. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
legyél punk.de nem viccböl irom.kilehet fogni helyes lányokat.akár punkot , rockert, gothot, semlegeseb stilusu nem rocker lányt .vannak szépk köztük nemcsak anyon szegecselt csunya sminkü lányok.ja és a punkoknak bulis az élet is plusz nem vagy tucat
2011. júl. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!