Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tini lányoknak általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányoknak általában milyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat kérek, nem kell ilyen pl:. SP, Flúór. Justin Biber, meg Emó, és stb..

Köszi! :)


16F


2011. jún. 15. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Basz@d nem olvasod a sok ilyen hülye topicot?? Meg ha tudod a választ akkor mi a sz@rnak teszed fel a kérdést???
2011. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

dzsusztín bíbör. bár az lejjebbi korosztály mint te.


ha 16 éveseknek bejönni könnyű. csak 18 évesnek kell lenned.

2011. jún. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Általában tini fiúk.
2011. jún. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jézusom..az ízléstől függ......:D
2011. jún. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hm...én a romantikusabb fiúkat kedvelem, nem a bukó f*szokat és akik menőnek hiszik magukat mert volt már vagy 10 csajuk 1hónap alatt! Amúgy a külső nem számít, aki megtetszik az megtetszik ha szőke, ha barna...stb...
2011. jún. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

22:52 szerintem ha valaki 16 és egy hónap alatt 10 csajt összeszed és legalább 1 et megszopat az már menő :P

de aki összeszed annyi idő alatt 10 et az megérdemli a menőséget.

gondolj csak bele. pl ez az oldal is tele van 30 éves szüzekkel.

2011. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy ne emót, de sztem ők olyan cukik :D (én is az vagyok, ne robbantsatok fel) De nem az a fő, hogy hogy néz ki, azzal csak plusz pontokat lehet bezsebelni.

Én szeretem, ha egy pasi okos, és nem csak a pofája nagy, mindig lehet vele beszélni, nem bánt meg és nem is sértődékeny, odafigyel rád és csak egy picit is művészlélek :) Legalábbis nekem. Várom azokat, akik szerint hülye vagyok!

2011. jún. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azok jönnek be, akiknek kinyitom az ajtót.
2011. júl. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akik nem itt kérdezgetik, hogy ki jön be nekik. Hanem azok, akik odamennek és kiderítik, lazán, mosolyogva, telve önbizalommal... Az önbizalom nem egyenlő a bunkósággal...
2014. jún. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!