Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen tanacstalan vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tanacstalan vagyok. A baratom ugy erzem mintha, megingott volna abbol a szempontbol, hogy velem szeretne lenni. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Tegnap beszelgettunk az eletunkrol es igy olyan dolgokat mondott, ami arra utalhat, hogy nem akar velem lenni. PL szerinte tul sok idot toltunk egyutt( amit megjegyzem igaz, mert egyutt elunk es meg a munkahelyunk is ugyanaz), de eddig miert nem volt ez baj? Mondta hogy fel az eljegyzestol.. Mert hogy tok sokat beszeltunk mar rola es hogy fel, hogy mi lesz ha nem is mondok neki igent.

Mit kellene csinalnom, hogy ne erezze igy magat? Nagyon szeretjuk egymast, de neha vannak ilyen idoszakai amikor maga alatt van es akkor semmi sem jo neki.


2011. júl. 4. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak olyan időszakai, amikor elégedetlen az életével. Mivel az eljegyzéstől azért tart, amiért (hogy nem mondanál igent), ezért én nem vonnám le azt a következtetést, hogy nem veled tervezi a jövőjét. Az pedig tényleg nem egészséges, ha egész nap egymás szájában vagytok... Ha lehetséges, valamelyikőtök váltson munkahelyet. Ha nem, akkor pedig iktassatok be minden második napra külön délutáni/esti programot. Te mehetnél csajokkal moziba vagy akárhová, ő mehetne kocsmázni a haverjaival. Itt a lényeg az lenne, hogy azonos neműekkel legyen ez a program, mert nem a féltékenykedésről kell szólnia, hanem arról, hogy érezzétek a másik hiányát.

Összességében nem gondolom, hogy nagy baj lenne.. oda kell ezekre figyelni, mert bizony nagyot dob egy kapcsolaton, ha tud még hiányozni a partnerünk.

2011. júl. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most az a terv, hogy munkahelyet valt, nem csak azert, hogy kulon legyunk, hanem mert nem jo a munkahely az o szamara. Rengeteg stressz eri, amit velem beszel meg, ezert is erezheti magat kellemetlenul szerintem. Sokszor feljobb szoba a hazassag meg eljegyzes, lehet azert fel ettol, hogy sokszor beszelunk rola. Talan azt is gondolja, hogy en nagyon szeretnem es hogy nekem oromet okozzon megker majd. En nem szeretnem ha csak azert kerne meg, de ma beszelek majd vele errol, hogy raerunk akkor ker meg mikor ugy erzi, hogy keszen all a kozos jovonkre. Ez szerinted jo hatassal lenne ra?
2011. júl. 4. 10:40
 3/5 anonim ***** válasza:
mi is együtt éltünk és dolgoztunk,nekem eszembe se jutott volna h bármelyikünk máshol melózzon ezért-vagy másért mi pont ezt szerettük. bizonytalan,jól érzed. sok neki ez az egész egyelőre. levegőre lenne szüksége. a másik munkahely jó lehet, de hosszú távon megoldás-e? mert otthon akkor is minden nap veled van..
2011. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem azert megy masik munkahelyre mert nem akarja hogy egyutt legyunk, hanem mert neki nem megfelelo ez az allas es tul sok stressz eri. otthon vagyunk egyutt igen, de az mas szerintem.
2011. júl. 4. 14:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jó hatással lesz rátok, ha vált.

Szerintem erről az eljegyzéses témáról egyáltalán nem kéne beszélnetek. Soha. Eleve felesleges, másrészt pedig frusztrálva érzi magát tőle. De komolyan... minek téma?! Az majd megtörténik, amikor Ő úgy érzi, hogy meg kell történjen. Ebben a dologban te abszolút mellékes vagy (illetve a te véleményed, hogy mikor is szeretnéd).

Szerintem most erről sem kéne vele beszélned, hogy ráér... mert már megint téma lesz. Felejtsd el. És soha többé ne hozd szóba!

2011. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!