Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lágyítsam meg a szívét?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lágyítsam meg a szívét? Hogyan közeledjek és nyissak felé hogy szeretném ha az enyém lenne? HOgyan kell egy pasit meghódítani?

Figyelt kérdés
Ezer éve nem pasiztam már,és nem is akarom annyira bizonygatni magam,de szeretném ha megbízna bennem és megnyílna nekem.Azt szeretném ha közelebb kerülne hozzám és én hozzá.
2011. júl. 3. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A legjobb és legegyszerűbb módja, hogy veszel neki egy vadiúj verdát. Felveszel 10millió hitelt, megveszed neki álmai kocsiját és már tied is a pasi.
2011. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legyél neki jó barát is, ne csak barátnő:)
2011. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ő érzelmi hajlamai/képessége felett nincs hatalmad.. ha nem nyilik meg, nem Miattad nem nyilik meg, ne vadold Magad...
2011. júl. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kezdj el vele barátk0zni
2011. júl. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezek az előttem lévő tippek kissé sivárak. Na most jövök én.


Öleld meg, adj neki egy puszit egy olyan pillanatban, amikor lelkesen beszélgettek vagy egy elég romantikus dolognál vagyunk. a fiú rá fog jönni, hogy szerinte te érzel iránta valamit. Hagyd ott a többi fiú barátot, a fiúk nem szeretik az ilyeneket. Ezt úgy lehetne elmondani egy szóval hogy "Nyomulj" rá. A szó szoros értelme kissé gáz lehet a te részedről, és lehet hogy barátnők is cinkelni fognak miatta, de hidd el, a testtel lehet legközelebb hozni a két lelket egymáshoz. Egy kiadós ölelés talán észbekelti a fiút, hogy ti köztetek lesz valami. ezután elfog kezdeni egy kicsit a fiú is közeledni szerintem. Próbálkozz! 12/F

2011. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja és az előző komenthez még hozzétenném ezeket ha lehetséges kettesbe próbáld egy szégyenlősebb fiu rosszul lenne ha baráta haverjai elött nyomulnál rá pláne mertmegvan azesélyeh ogy szeret ekkor azt szeretné magam felfogni elször és ne a barátai ha meg nemszeretne akkor meg nem akkarja ezért a legjobb hakettesbe mert ha szégyenlősebb ott tud egyből józanul észbekapni és dönteni
2011. júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!