Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Romával megpróbálnátok?
Tehát először is mielött bárki írná a szokásos előítéleteket. Kommentnek nem zavar nyugodtan, de nem tekintem válasznak.
Szóval 18/f vagyok és hát ezzel a problémával nagyon sűrűn találkozok, hogy azér nem állnak velem össze lányok mert szimplán roma vagyok. Mi elött bárki azt gondolná, hogy nincs fogam(monika show) stb..annak egy kis biography-ja
186centi 95 kg rendszeressen sportolok (verseny szerűen)
Na de most ez témátlan. Szóval nagyon sokszor keveredtem olyan helyzetbe ami tény, hogy nagyon fájt, tehát szerelmes lettem egy magyar/fehér lányba, És csak azért nem kaphattam meg mert roma vagyok.Ezt így nem mondta ki, de tiszában voltam vele. Mindenki szeret mindenki kedveli a humorom stb..stb a lányok is és sokszor van, hogy magyar lányoknak is tetszek, de amikor oda kerül a sor, hogy akkor valami több is legyen, Mindig megjelenik az a néma csönd!! Ami nekem teljessen egy válasz értékű:S elég szarul érzem így magam mert azokat a lányokat kapnám meg, akik, drogoznak, isznak, stb..tehát azokat akik teljessen le degradálnak. És úgy érzem ,hogy bármit csinálok nem kaphatom meg azt amit mondjunk egy magyar pasi kaphat meg.
És tényleg hiába tanulhatok gimnáziumba. Akkor is csak egy gengsztert látnak bennem. Higgyétek el nagyon szar, Sokszor bele gondolok és arra jövök ki, hogy minek mutassam többnek magam mint aminek "látszok", ha úgyse értékelik magyarul bele löknek abba a viselkedésbe ami "megszokott tőlünk" de én akkor se megyek be mert mindig ott van valami fal. Nem tehát e miatt a szerelmi magán életem teljessen felvan bojdulva. Aki erre tud valami véleményt esetleg valami tanácsot vagy elképzelést írni az legyen szíves ossza meg velem. Írhatnak a bőrfejűek is őket is megértem. Való életbe a legtöbb emberrel bunkó vagyok de csak addig ameddig megnem ismernek, ez a megismerés kb 10 perc alatt le is zajlik. Szinte csak magyar/fehér bőrű barátaim vannak és köztük is mozgok a saját "népem" szokásait egyáltalán nem követem, Sőt még a nyelvet se beszélem( nem is értem).
Huuu bonyolult remélem azért tudtam tudatni...
:D nem fogok roma lánnyal össze jönni. Mert nem akarok és itt a pont.
Magyarral akarok és fogok is, ha sikerül, mert csak velük értem magam meg jól. A másik meg az, hogy nem fogok 500000 km re költözni mert itt nem bírják a pofámat...amúgy ez egy hülyeség, hogy lövik a gypsket:D nem tudom melyik filmbe láttad..californiába voltam egy szóval nem bántottak sőt.
De sajnos nem tudok elmenni, és ezzel szerintem sok ember így van ebben az országban.
A többieknek meg köszönöm a tanácsát valahogy megoldom.
Talán ezek is segíségül lesznek.;)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
Azért érdekes, hogy ilyen kategorikusan elutasítod a roma lányokat, ugyanakkor téged zavar, ha a származásod miatt utasítanak el. Nem látsz ebben ellentmondást?
Te tulajdonképpen éppen úgy előítéletes vagy a romákkal szemben, éppen úgy általánosítassz, mint bárki más, amikor azt feltételezed, hogy roma lányokkal nem értenétek meg egymást.
Ugyanolyan butának tartod őket, amilyen butának a magyarok téged tartanak.
Ráadásul te a saját fajtáddal viselkedsz így.
Nekem az egyik legjobb barátnőm félig roma, apai ágon, és nagyon jól megértjük egymást.
Ne tagadjad meg a saját fajtádat, mert részben azért tart ez a világ itt, mert amelyik cigány jobb mint az átlag, mert igyekszik, az már nem is vállalja fel a származását.
Biztosan vannak még rajtad kívül normális gondolkodású cigány srácok, lányok másutt is, csak ugye nehéz "éppen az előítélet miatt) megtalálni őket.
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!